Brak galerii z wybranego dnia
Brak wideo z wybranego dnia
Dodane przez:
MQc poniedziałek, 3 sierpnia 2015, 21:05
News
|
W chwili, gdy piszę tego newsa, Allor sprowadza nam z Warszawy brykę, którą jutro rano wyruszymy do Kolonii. Przed nami setki kilometrów, setki gier i dużo kaw/energetyków. A czego wy oczekujecie po nadchodzących targach?
|
|
Dodane przez:
Cross poniedziałek, 3 sierpnia 2015, 20:33
News
|
"Upij się moim pięknem", wzdycha w nowym trailerze Street Fighter V uzbrojony w pazury i maskę Hiszpan Vega. Postać, której motto brzmi "przystojni wojownicy nigdy nie przegrywają", założyła w tej części śnieżnobiałą koszulę i zmieniła nieco styl walki. Tym razem sami będziemy decydować, kiedy zdjąć, a kiedy nałożyć pazury (strąconych nie da się podnieść!), zyskując dostęp do różnych zestawów ruchów. Brzmi i wygląda to bardzo dobrze.
|
|
Dodane przez:
Cross poniedziałek, 3 sierpnia 2015, 19:34
News
|
O ile opóźnienie mutiplayera planowanego do The Phantom Pain powinno zasmucić wszystkich, tak zmiana daty premiery Metal Gear Solid V na komputery osobiste już niekoniecznie.
|
|
Dodane przez:
Cross poniedziałek, 3 sierpnia 2015, 19:16
News
|
Do premiery nowego Pro Evolution Soccer jeszcze niecałe dwa miesiące, ale ci, którzy juz nie mogą się doczekać, jeszcze w tym miesiącu dostaną w swoje ręce demo. Ale to nie wszystko - wraz z wersją demonstracyjną gry Konami zapowiedziało, kogo możemy spodziewać się na okładce tegorocznej odsłony obok Neymara.
|
|
Dodane przez:
Cross poniedziałek, 3 sierpnia 2015, 14:41
News
|
Studio Rovio pochwaliło się dziesięcioma milionami ściągnięć gry.
|
|
Dodane przez:
Cross poniedziałek, 3 sierpnia 2015, 11:20
News
|
Ubisoft ogłosił, że obiecywana preorderowcom zamknięta beta ostatecznie się nie odbędzie.
|
|
Dodane przez:
Cross poniedziałek, 3 sierpnia 2015, 9:40
News
|
Japoński portal Nikkei, związany z jednym z najważniejszych indeksów giełdowych w Azji, poświęcił dziś Konami obszerny artykuł. Opisany w nim stan firmy smuci i szokuje. W skrócie - po odejściu Kojimy nie oczekujcie nic wielkiego po tym studiu i cieszcie się, że tam nie pracujecie.
|
|