Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Zdjęcia

Brak galerii z wybranego dnia

Wideo

Brak wideo z wybranego dnia

Blogi

Forum

Użytkownicy

Artykuły

YouTube Gaming - poważny konkurent dla Twitcha?

Dodane przez: Cross piątek, 12 czerwca 2015, 23:46 News
YouTube Gaming - poważny konkurent dla Twitcha?

"Dołącz i wejdź na wyższy poziom. Lato 2015" - głosi tekst na stronie gaming.youtube.com. Wygląda na to, że Google nie zamierza już patrzeć bezczynnie na streamingową dominację Twitcha - wchodzi zatem do gry, zapowiadając jakość usług lepszą niż u konkurencji.

Komentarzy:
9

HIT Wielka letnia wyprzedaż na Steamie - dzień 2. This War of Mine, Wiedźmin, Hitman, Legend of Grimrock II...

Dodane przez: Skąpiec piątek, 12 czerwca 2015, 20:00 O grach inaczej
Wielka letnia wyprzedaż na Steamie - dzień 2. This War of Mine, Wiedźmin, Hitman, Legend of Grimrock II...

Czas na kolejne zakupy. Właśnie rozpoczął się drugi dzień wielkiej letniej wyprzedaży na Steamie. Tym razem w jej ramach taniej kupić można m.in. polskie produkcje w postaci This War of Mine oraz gier z serii Wiedźmin, poszczególne odsłony cyklu Hitman oraz Legend of Grimrock II.

Komentarzy:
17

Kącik skąpca - oferty weekendowe (12.06-14.06). Pięć gier z serii Might & Magic za 32 zł, dwie części StarCrafta II po 41 zł, FIFA 15 (XBO) za 88 zł, The Last of Us (PS4) za 142 zł...

Dodane przez: Skąpiec piątek, 12 czerwca 2015, 19:00 O grach inaczej
Kącik skąpca - oferty weekendowe (12.06-14.06). Pięć gier z serii Might & Magic za 32 zł, dwie części StarCrafta II po 41 zł, FIFA 15 (XBO) za 88 zł, The Last of Us (PS4) za 142 zł...

Choć na Steamie trwa wielka letnia wyprzedaż na Steamie, platforma Valve nie ma monopolu na interesujące promocje i przeceny. W tym tygodniu taniej kupić można m.in. gry z serii Mount & Blade, zestaw pięciu produkcji z serii Might & Magic, dwie części StarCrafta II, FIFĘ 15 na XBO, a także The Last of Us na PS4.

Komentarzy:
3

HIT Rozdajemy kody zniżkowe do serwisu kinguin.pl!

Dodane przez: CD-Action piątek, 12 czerwca 2015, 14:30 News
Rozdajemy kody zniżkowe do serwisu kinguin.pl!

Jeżeli lubicie kupować gry taniej, to mamy dla was ciekawą akcję - przez weekend rozdajemy ponad 5000 kodów zniżkowych do serwisu Kinguin.pl!

Komentarzy:
55

HIT [Już graliśmy] Battleborn - gameplay z komentarzem

Dodane przez: Krigore piątek, 12 czerwca 2015, 14:20 Wideo
[Już graliśmy] Battleborn - gameplay z komentarzem

Battleborn to MOBA i shooter w jednym. Zmieszana, ale i tak może wstrząsnąć, bo gra się dobrze. Miałem okazję zobaczyć w akcji trójkę spośród dziesięciu ujawnionych do tej pory bohaterów. Zobaczcie, jak jak się gra i walczy w nadchodzącej grze studia Gearbox!

Komentarzy:
10

HIT Świat Czołgów strona po stronie

Dodane przez: Allor piątek, 12 czerwca 2015, 12:57 CD-Action
Świat Czołgów strona po stronie

Świat Czołgów, numer specjalny CD-Action poświęcony World of Tanks, jest już w kioskach. Jeśli nie miałeś go w rękach, a jesteś ciekawy zawartości - zapraszamy na film. W roli przewracającego kartki i opisującemu co widzi - Redaktor Prowadzący (OŻW), czyli gem we własnej osobistości!

Komentarzy:
30

HIT Kholat ? recenzja cdaction.pl

Dodane przez: Cross piątek, 12 czerwca 2015, 12:00 Recenzja
Kholat ? recenzja cdaction.pl

1959. Grupa studentów ginie w niewyjaśnionych okolicznościach w pokrytej śniegiem przełęczy. Ich namiot rozdarto od środka, ich koszmarnych ran nikt nie potrafi wytłumaczyć, ich skóra ma pomarańczowy odcień, ich ubiór wykazuje radioaktywność. Śmierć grupy Diatłowa to równie prawidziwa, co fascynująca historia – czy polskie studio IMGN.PRO podołało jej przełożeniu na język gier?

Komentarzy:
16

Archiwum

2015-06-12

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane