Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Zdjęcia

Brak galerii z wybranego dnia

Wideo

Brak wideo z wybranego dnia

Blogi

Forum

Użytkownicy

Artykuły

HIT Pięć gier, które nie miały prawa działać na Nintendo DS

Dodane przez: spikain piątek, 19 września 2014, 21:00 O grach inaczej
Pięć gier, które nie miały prawa działać na Nintendo DS

Dzisiejszym tekstem z cyklu "gier, które nie miały prawa działać na" zamykamy (na razie) handheldy, by w przyszłym tygodniu skupić się na konsolach stacjonarnych. A skoro tydzień temu sprawdzaliśmy Game Boya Advance, to następny musi być Nintendo DS.

Komentarzy:
41

HIT Kącik skąpca - oferty weekendowe serwisów CDP.pl, Steam, GamersGate, Humble Store, GOG.com, XBL i PlayStation Store (19.09-21.09)

Dodane przez: Piotrek66 piątek, 19 września 2014, 19:00 O grach inaczej
Kącik skąpca - oferty weekendowe serwisów CDP.pl, Steam, GamersGate, Humble Store, GOG.com, XBL i PlayStation Store (19.09-21.09)

W tym tygodniu taniej kupić można m.in. dwie części GRID-a, Batmana: Arkham Origins, gry z serii Tomb Raider, Far Cry’a 3, kilkanaście klasycznych shooterów, dwie odsłony Metro na X360 oraz parę produkcji od Disneya na konsole PlayStation.

Komentarzy:
5

HIT Sprostowanie od wydawcy odnośnie naszej recenzji Wasteland 2. Skąd biorą się błędy w tłumaczeniu?

Dodane przez: spikain piątek, 19 września 2014, 17:40 News
Sprostowanie od wydawcy odnośnie naszej recenzji Wasteland 2. Skąd biorą się błędy w tłumaczeniu?

W recenzji Wasteland 2 Papkin zwrócił uwagę na problemy lokalizacyjne – między innymi niegramatyczne zdania czy brak odmian. Ustosunkował się do tego wydawca gry i wytłumaczył, skąd się one wzięły.

Komentarzy:
24

Pierwszy materiał z kampanii w Battleborn [WIDEO]

Dodane przez: spikain piątek, 19 września 2014, 16:56 News
Pierwszy materiał z kampanii w Battleborn [WIDEO]

Niby-MOBA od Gearboksu (niby, bo to FPS na podobnych do MOBA zasadach), Battleborn, będzie miał kampanię co-opową. I właśnie opublikowano pierwszy zapis wideo z jej wersji alfa. Oglądajmy więc!

Komentarzy:
4

Powstaje Giana Sisters 2

Dodane przez: spikain piątek, 19 września 2014, 15:34 News
Powstaje Giana Sisters 2

Podobało wam się Giana Sisters: Twisted Dreams? Możecie powoli czekać na kolejną grę Black Forest Games, bo będzie to sequel platformówki sprzed dwóch lat. Giana Sisters 2 ma się ukazać na konsolach obecnej generacji.

Komentarzy:
9

HIT Zaginięcie Ethana Cartera - już graliśmy

Dodane przez: Cursian piątek, 19 września 2014, 15:00 O grach inaczej
Zaginięcie Ethana Cartera - już graliśmy

Premiera Zaginięcia Ethana Cartera, debiutanckiego dzieła studia Astronauts, odbędzie się za niespełna tydzień. Przyznam się bez bicia, że do tej pory nie za bardzo pojmowałem skąd właściwie wziął się ten cały szum wokół najnowszego dziecka Adriana Chmielarza. Po godzinnej randce z wczesną wersją gry rozumiem już, że faktycznie coś może być na rzeczy.

Komentarzy:
15

HIT Ekranizacja Assassin´s Creed opóźniona

Dodane przez: Piotrek66 piątek, 19 września 2014, 12:06 News
Ekranizacja Assassin´s Creed opóźniona

Nie dane nam będzie zobaczyć latem przyszłego roku asasyna na ekranie kinowym. W internecie pojawiły się informacje, z których wynika, że premiera ekranizacji Assassin’s Creed została znacząco opóźniona i na pewno nie ujrzymy jej w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy.

Komentarzy:
6

HIT Wasteland 2 - recenzja cdaction.pl

Dodane przez: Papkin piątek, 19 września 2014, 11:30 Recenzja
Wasteland 2 - recenzja cdaction.pl

Brian Fargo umiejętnie zagospodarował tęsknotę za starą szkołą, której najwidoczniej nie rozumieli wydawcy, celujący w nowomodne mass effecty. Ufundowany na Kickstarterze Wasteland 2 to logiczny sukcesor Van Burena(*), a zarazem bardzo dobry tytuł, któremu tylko trochę brakuje do wielkości.

Komentarzy:
27

HIT Battlefield Hardline: Zabawa w kradzież aut w trybie Fucha [WIDEO]

Dodane przez: Piotrek66 piątek, 19 września 2014, 10:27 News
Battlefield Hardline: Zabawa w kradzież aut w trybie Fucha [WIDEO]

Jednym z trybów, jaki pojawi się w Battlefield Hardline, będzie Fucha (w oryginale Hotwire) – zadaniem zespołu przestępców będzie zwinięcie kilku wyznaczonych aut, podczas gdy ekipa policjantów będzie musiała ich powstrzymać. Prezentuje go najnowszy zwiastun z fragmentami gameplayu.

Komentarzy:
38

HIT Zawartość CD-Action 11/2014

Dodane przez: 9kier piątek, 19 września 2014, 9:00 CD-Action
Zawartość CD-Action 11/2014

Koniec lata, ale u nas jak zawsze gorąco! Od 23.09 w kioskach nowy numer CDA, a w nim 132 strony, 2 DVD (wśród pełnych wersji znakomite ekonomiczne Tropico 4 PL, zręcznościowa samochodówka FlatOut 2 i świetnie oceniony przez Berlina Knock-knock) oraz kody na złoto do World of Tanks zarówno dla nowych czołgistów, jak i weteranów, o łącznej wartości 50 zł.

Komentarzy:
314

Archiwum

2014-09-19

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane