Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Ale jaką metodą ustalimy metodę głosowania? Co nieco o GTA V i inne informacje z raportu Take-Two

Hut środa, 2 września 2009, 10:35 News
Take Two - logo
Take Two - logo

Wczoraj swoje wyniki finansowe za "ichni" III kwartał rozliczeniowy ogłosił koncern Take-Two. Jest kiepsko (55 milionów dolarów strat), ale nie najgorzej. Poznaliśmy nowe wypowiedzi na temat The Ballad of Gay Tony, GTA V i L.A. Noire...

Wyniki finansowe przedstawione w raporcie nie prezentują się za dobrze. Take-Two straciło w III kwartale swojego roku rozliczeniowego szatańską liczbę 55,5 milionów dolarów, a od początku roku (liczonego od grudnia 2008) nieco ponad 115 milionów dolarów. Mimo tego Take-Two wierzy, że budżet zaplanowany na kolejny rok uda się zrealizować , w czym mają pomóc przesunięte z 2009 roku premiery gier BioShock 2, Max Payne 3, Red Dead Revolver i Mafia II. To jednak nudne liczby - jakie bardziej "seksowne" informacje przyniósł raport finansowy?

  1. The Ballad of Gay Tony ukaże się w wersji DLC, ale Rockstar i Take-Two zdają sobie sprawę, że tak duże dodatki muszą być także wydawane na płytach. Stąd premiera wydania płytowego obu dotychczasowych DLC, czyli GTA: Episodes from Liberty City.29 października.
  2. Take-Two pracuje nad wykorzystaniem technologii Natal, a zestawy przeznaczone dla developerów znajdują się w "każdym lub niemal każdym" studio pracującym dla koncernu.
  3. Każda nadchodząca gra Take-Two powinna mieć jakąś część/element/dodatek ściągane z internetu w postaci DLC. Ma to zagwarantować, że  zainteresowanie klientów konkretnymi tytułami będzie stale podtrzymywane, a ludzie nie będą sprzedawali używanych kopii gier.
  4. Take-Two zamierza wspierać gry na urządzenia przenośne, z iPhone'em na czele. Znane marki koncernu będą przenoszone na te platformy. BioShock na iPhone'a jest więc możliwy.
  5. Gra L.A. Noire, czyli "GTA w konwencji czarnego kryminału" powstaje, ma się dobrze i będzie bardzo innowacyjna. Liczymy, że także na PC - niestety nic więcej przedstawiciele Take-Two nie ujawnili.
  6. Nie ujawnili też nic na temat GTA V, ale szef Take-Two, Strauss Zelnick, skomentował ten tytuł w sposób, który będzie cytowany przez długi czas: "Nie ogłosimy [dziś] tej gry. Nie ogłosimy też kiedy zamierzamy ją ogłosić. I nie ogłosimy naszej strategii na temat ogłaszania jej ani na temat tego, kiedy ją ogłosimy, ani nawet na temat strategii ogłaszania strategii jej ogłaszania". 
    W oryginale: “We’re not going to announce it. We’re not going to announce when we’re going to announce it. And we’re not going to announce the strategy about announcing it or about when we’re going to announce it either, or about the announcement strategy surrounding the announcement of the strategy".
    Złotusty człowiek!

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Take-Two, akcja, Rockstar North, Cenega Poland, Take 2 Interactive,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 3 września 2009, 2:42   Dhurin

@SZWENIO a kto tu coś powiedział o piractwie?...

środa, 2 września 2009, 22:09   SZWENIO

Mnie najbardziej poruszył pkt. 3, bo przecież sprzedawanie używanych gier to nie piractwo...

środa, 2 września 2009, 18:57   Alaknar

Jest to najfajniejsza metoda powiedzenia "bez komentarza" jaką czytałem... Piwunio dla Zelnicka! :)

środa, 2 września 2009, 18:12   smd87

Hehe.. niezły jajcarz z niego. :D Ale teraz na poważnie - wydawać mi natychmiast dwa DLC o GTA IV na PC. Dziękuję.

środa, 2 września 2009, 15:56   KB1

Red Dead Redemption, a nie Revolver - Hut, chyba chciałeś napisać "sequel Red dead Revolver"

środa, 2 września 2009, 15:42   qndzio

BTW, w tekście jest błąd- Red Dead Redemption, a nie Revolver.

środa, 2 września 2009, 15:10   Styku0

A Red Dead Revolver czasem nie jest już po premierze? o.O

środa, 2 września 2009, 15:08   Kruczek11

Rozwalił mnie tą wiązanką! :) Z tych słów wynika, że... zaraz... hmmm... nic z nich nie wynika, a nawet jeśli by coś wynikało, to i tak byłoby to nie ważne, gdyż gra na bank powstaje, bo gdy ktoś mówi takim dialektem, to na bank coś skrywa!

środa, 2 września 2009, 15:02   Zireael

To może "łatwiej" GTA V - Jest w produkcji,ale nie jest zapowiedziana,nikt nic o niej nie wie,ale wiadomo,że będzie,kiedy będzie nie wiadomo,bo nie wiadomo,kiedy będzie,ogłoszona,że będzie. :P

środa, 2 września 2009, 14:40   qndzio

Podsumowując: GTA V powstaje i ma się dobrze :P

Podobne newsy

GTA IV powróci na Steama w okrojonej wersji

News
środa, 19 lutego 2020

gta-iv-powroci-na-steama-w-okrojonej-wersji Nie każdy odczuje jednak różnicę, a niektórzy mogą wręcz nieco zyskać.

Komentarzy:
25

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z
« sierpień 2020
PWŚCPSN
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31