Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITDemo The Path do pobrania

enki sobota, 6 czerwca 2009, 15:18 News
pc
The Path
The Path

W sieci pojawiło się demo niekonwencjonalnej, psychodelicznej, ciekawej, strasznej produkcji studia Tale of Tales, której recenzję możecie przeczytać w jeszcze dostępnym numerze CD-Action.

Demo można ściągnąć z serwisów FilePlanet (aby móc ściągnąć plik, należy być zarejestrowanym) oraz FileFront (bez wymogu rejestracji). Waga: 53 MB. To kto chce się wcielić w dorastającą Czerwoną Kapturkę?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 7 czerwca 2009, 20:51   Falka7

Zwyczajnie, studio Tale of Tales kierowało się prostym powiedzeniem Zasady są po to żeby je łamać.

niedziela, 7 czerwca 2009, 20:02   revil92

Mam pełną wersje tej gierki nawet nawet lecz po 30min grania nuży ale sam fakt przedstawienia co się może stanąć z dziewczynkami ciekawy:)

niedziela, 7 czerwca 2009, 16:40   tymikolo

Chyba nie ściągnę. To jakaś... hmm... uhhm... upośledzona gierka :/:P

niedziela, 7 czerwca 2009, 16:39   Falka7

Na początku jak włączyłam demo The Path to trochę mnie przybiła muzyka i jak weszłam do lasu to się zaczęłam zastanawiać po co to w ogóle zainstalowałam. Ale potem jakoś tak się przekonałam. Wg. mnie ta gra da się lubić przy bliższym poznaniu.:)

niedziela, 7 czerwca 2009, 12:33   Belutek

Demo nie po prostu rozwaliło. Jak dla mnie genialna produkcja. Zapraszam do przeczytania parodii The Path mojego autorstwa : http:forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=21874&st=260&gopid=889141&entry889141 na razie jest to tylko część pierwsza. :)

niedziela, 7 czerwca 2009, 12:20   Tzar

@SilverBoy:

czytaj komentarze. Dowiesz się z nich, że wilka nie ma w demie. Jedyny interaktywny element (oprócz kwiatów) jaki znalazłem, to aparat telefoniczny przy drodze.

niedziela, 7 czerwca 2009, 11:38   Player_

Mi wystarczył gameplay z coverka CDA. Czegoś tak schizowego nie widziałem w życiu:P A oprawa audio mnie po prostu zmieliła

niedziela, 7 czerwca 2009, 11:22   M3n747

Grałem w fulla, szczerze odradzam - niepotrzebna strata czasu, nerwów i pieniędzy. (O fatalnej pracy kamery i nieprzemyślanym sterowaniu nie wspomnę.)

niedziela, 7 czerwca 2009, 9:40   SilverBoy

A ja mam pytanie, czy ktoś z was w demku znalazł jakikolwiek interaktywny przedmiot (oprócz kwiatów) lub wilka, bo w recenzji jest mowa o takowych ale w demku przejrzałem (chyba) wszystkie lokacje i ani śladu ich ?

sobota, 6 czerwca 2009, 21:31   Ywing

Gra jest fantastyczna. Nie tyle, że warta czterech dych - warta każdych pieniędzy.

O ile, rzecz jasna, nie spodziewasz się wartkiej akcji i gromienia potworów.

A języka to aż tak wiele nie trzeba do jej zrozumienia.

O autorze

Michał 'enki' Kuszewski

Podobne newsy

The Evolved Bundle: Pięć gier niezależnych za 17 zł. Warto! [WIDEO]

News
piątek, 1 lutego 2013

the-evolved-bundle-piec-gier-niezaleznych-za-17-zl-warto-wideo Indie Royale nie zwalnia tempa — ruszyła kolejna akcja z "paczką indyków do kupienia za fistaszki". Za nieco ponad 4 euro (cena aktualna w chwili pisania newsa) można zdobyć zestaw The Evolved Bundle składający się z pięciu naprawdę ciekawych produkcji.

Komentarzy:
7

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z