Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

System Shock: Powstanie adaptacja serialowa

hraboll środa, 13 października 2021, 17:34 Film, serial, animacja

Oczywiście będzie to opowieść o sztucznej inteligencji, która naraża ludzi na „niewyobrażalny horror”.

Binge.com zaoferuje nam - podobnie zresztą jak w przypadku marki Driver – serialową adaptację klasycznego System Shocka (1994). Nightdive Studios (posiada prawa do marki) podjęło współpracę z nadchodzącą platformą streamingową. Binge.com ma wystartować w 2022 roku. Wtedy to otrzymamy dostęp do seriali i ekskluzywnych programów, które będą nawiązywać do świata gamingu.

Nad serialowym przedsięwzięciem będzie czuwał Allan Ungar, który w przeszłości wyreżyserował fanowski film „Uncharted”, a obecnie pełni rolę dyrektora ds. treści w Binge. Dodatkowo Stephen Kick, założyciel Nightdive Studios, ma wykonywać obowiązki producenta wykonawczego. Obydwaj panowie są bardzo podekscytowani możliwością realizacji nowego projektu. Ceniona marka zostanie ożywiona w „przerażająco realny i nowy sposób”.

Oczywiście warto w tym miejscu przypomnieć zarys fabularny pierwotnej wersji System Shocka. Oto on:

Budzisz się z sześciomiesięcznej śpiączki farmakologicznej na pokładzie stacji Citadel — głównej placówki badawczej korporacji TriOptimum. Mutanty pożerają swoich dawnych kolegów z załogi, po mrocznych korytarzach krążą monstra, których ciała zostały scalone z kawałkami metalu, a SHODAN — sztuczna inteligencja stacji — wycelował laser górniczy stacji Citadel prosto w… Ziemię! Walcz, hakuj i ratuj ludzkość przed losem gorszym niż sama śmierć.

Samo Nightdive Studios nadal tworzy pełnoprawny remake wspomnianej gry. Oba projekty – serial i remake – nie mają jeszcze oficjalnej daty premiery.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
2

Jeszcze ciągle się łudzę, że zasnął…

Komentarzy:
4

Przez 17 lat swej historii seria Far Cry zasłynęła między innymi pamiętnymi antagonistami. Przy okazji premiery „szóstki” warto zarówno zapoznać się z brylującym w niej Antónem Castillo, jak i przypomnieć sobie jego barwnych poprzedników ze starszych odsłon.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z