Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT[Nadgodziny] Jesteś tym z moich snów

DavyStrange sobota, 25 września 2021, 23:59 News

W dzisiejszych Nadgodzinach: perfekcyjne patio, wyspany Solaire i Margaret Thatcher.


(Tylor Hepner)

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Nadgodziny,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 27 września 2021, 20:59   zadymek
@Mercykiller Tak nawiasem mówiąc, porównaj sobie oceny portów PC wspomnianego przez ciebie Arkham Knight i, wspomnianego przeze mnie, Dark Souls.
Zastanawiam się czy coś przykuje twoją uwagę ;)
poniedziałek, 27 września 2021, 18:29   Mercykiller
@zadymek wymienionym przeze mnie również będzie się pamiętało bugi. To się imo nie zmieniło. Jedyne co przez lata jak dla mnie zmieniło się znacznie na gorsze to dubbing. Kiedyś był świetny i dotyczył takich gier jak Baldur's Gate 2 czy Planescape: Torment. Dziś dubbinguje się Battlefieldy i CoDy a my szukamy jak wyłączyć ten dubbing.
poniedziałek, 27 września 2021, 17:18   zadymek
@Mercykiller No, może wycieranie podłogi, to za "grubo" powiedziane w tym przypadku- przy całym tym hajpie na TES (nawet w jakiejś topce vaporware był) już samo wspomnienie o bugach i obniżenie oceny o oczko (np. w SS), to zwycięstwo.
Dodam też, że nie wszyscy pieli z zachwytów na TESII, a nawet ci, którzy oceniali pozytywnie byli niejednokrotnie zszokowani liczbą błędów.
Cóż, dzisiaj z tych wszystkich ochów i GOTY ostał się tylko Buggerfall.
poniedziałek, 27 września 2021, 11:36   Mercykiller
@zadymek Lol, Daggerfall to świetny przykład, oceny od 4/5 gwiazdek wzwyż lub na 90%, kilka tytułów gry roku od recenzentów, faktycznie wytarto nim podłogę :D
Pod kątem recenzenckim to akurat takimi grami jak np. Fallout 76 zdecydowanie bardziej wyciera się podłogę niż kiedyś. A dobrym grom które wychodzą zabugowane jak Battlefield 4 czy Batman Arkham Knight na PC obrywa się jak wychodzą w recenzjach znacznie bardziej niż kiedyś.
poniedziałek, 27 września 2021, 8:42   Nalimir
Polecam zagrać w mortala 2 z 1993 przeciwko AI które do tej pory myśli że grasz na automacie i jest zdeterminowane do ograbienia cię ze wszystkich oszczędności.
niedziela, 26 września 2021, 22:45   Pipes
5 strona - nieprawda :) mój rekord w sapera to 133 sekundy i ciąłem mocno w liceum na lekcjach infy :) aż mi nauczycielka obniżyła ocenę na 4, ale wyszło na moje, bo programuję zawodowo ;)
niedziela, 26 września 2021, 22:40   Muidus
@zadymek grałem w kilka kier z lat 90tych a swoje granie rozpocząłem od 2000+
niedziela, 26 września 2021, 21:20   zadymek
@Muidus Jak już tak siejesz nostalgią za starymi standardami, to warto wspomnieć, że kiedyś tolerancja dla marnego stanu technicznego gier była niższa. Gdyby te twoje Dark Souls wyszło w latach 90-tych, wycierano by nimi podłogę w recenzjach. A może nawet dorobiono by jakieś przezwisko. Buggerfall anyone?
niedziela, 26 września 2021, 20:59   Mercykiller
@zadymekNo widzisz, a dla mnie achiki to przyjemność z wyciskania z gry wszystkich soków. Za pozera się nie uważam, po prostu lubię po skończeniu gry spojrzeć na jej statsy w Xboxie i widzieć 100%. Nigdy nie włączam gry jeśli nie będę miał jej na co najmniej 70%. I tak ze wszystkim w moim życiu. Jak patrzę na biblioteki na innych profilach i widzę dziesiątki gier poniżej 10% to po prostu się zastanawiam po co kasę na gry wyrzucać? By zacząć i nawet nie skończyć?
niedziela, 26 września 2021, 19:52   Muidus
@AmberMozart bo to tylko wrażenie a odczuwana satysfakcja ma wiele współczesnych elementów z innych rozwiązań. Wiec to nie jest stan faktyczny a wrażenie i jak wcześniej mówiłem są alternatywy dla różnego poszukiwania wrażeń. Nawet Mafia ma Classic, ale wracają do powodu tej całej dyskusji to pokoleniowy kontrast oczekiwań. Miałem pretensje, że nie uwzględniało się starego standardu dziś jestem bardzo zadowolony z opcjonalnego powrotu do klasyki w tym wyczucia, fantazji, i np gier typu Dark Souls.

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

[Nadgodziny] Proszę dodaj szczegóły

News
sobota, 16 października 2021

nadgodziny-prosze-dodaj-szczegoly W dzisiejszych Nadgodzinach: nauka unikania kul, problemy z pamięcią i wyznania level designera.

Komentarzy:
16

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
2

Jeszcze ciągle się łudzę, że zasnął…

Komentarzy:
4

Przez 17 lat swej historii seria Far Cry zasłynęła między innymi pamiętnymi antagonistami. Przy okazji premiery „szóstki” warto zarówno zapoznać się z brylującym w niej Antónem Castillo, jak i przypomnieć sobie jego barwnych poprzedników ze starszych odsłon.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z