Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

IEM Katowice 2022: Ruszyła sprzedaż biletów, wejście tylko dla zaszczepionych i ozdrowieńców

Witold czwartek, 23 września 2021, 14:00 News

Impreza odbędzie się w lutym 2022.

Bliskie naszym sercom e-sportowe święto w Katowicach w zeszłym roku wyróżniło się w szczególnie – zakazanie udziału publiczności w imprezie było bowiem pierwszym zwiastunem pandemicznej rzeczywistości. Choć podstawy samej decyzji wojewody śląskiego widzowie doskonale rozumieli, kontrowersje wzbudziło zwlekanie z jej podjęciem do właściwie ostatnich godzin przed rozpoczęciem wydarzenia, kiedy zdecydowana większość widzów zdążyła już przybyć do miasta.

W tym roku również nie dane na było postawić stopy w katowickim Spodku, jednak do kolejnej edycji eventu organizatorzy podchodzą już z dużo większym optymizmem. W lutym będziemy mogli więc obejrzeć na żywo zmagania najlepszych graczy z całego świata w CS:GO i StarCrafcie 2.

Ceny biletów na turniej CS-a zaczynają się od 95 zł (jednodniowy w górnym sektorze), ale najbardziej zdeterminowani fani mogą zdecydować się na pakiet God Mode za 6 tysięcy złotych (wliczono w to m.in. strefę VIP z cateringiem, napoje, hotel itd.). Trzydniowe karnety to zaś wydatek rzędu 230-360 zł (lub 850 zł w wersji premium). Miłośnicy StarCrafta mają zaś w tym momencie jedynie możliwość zakupienia biletu premium za 650 zł.

Sprzedaż ruszyła o 14:00. Bilety znajdziecie TUTAJ

Organizatorzy mają przy tym ważne ogłoszenie dla fanów:

Ze względu na środki bezpieczeństwa i dobro naszych fanów, impreza jest planowana tylko dla zaszczepionych uczestników oraz tych z ważnym w dniu imprezy statusem ozdrowieńca.

  1. Dzieci powyżej 12 roku życia muszą być zaszczepione bądź posiadać ważny status ozdrowieńca, żeby wejść na teren imprezy
  2. Dzieci, które nie mogą być zaszczepione ze względu na swój wiek, nie mogą wziąć udziału w imprezie
  3. Negatywny wynik testu na COVID nie umożliwia udziału w imprezie
  4. Oświadczenie od lekarza o stanie zdrowotnym, który uniemożliwia szczepienie, nie umożliwia udziału w imprezie

Bardziej szczegółowe wytyczne znajdziemy zaś w regulaminie:

4. Uczestnicy

Uczestnikiem Imprezy może być wyłącznie osoba, która akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu oraz przed wejściem na Teren Imprezy okaże, ważny w dniu Imprezy, Unijny Certyfikat COVID (UCC) potwierdzający pełne zaszczepienie szczepionką przeciwko COVID-19 lub przebycie choroby COVID-19. Przez pełne zaszczepienie należy rozumieć zaszczepienie dwoma dawkami szczepionki dwudawkowej (BioNTech and Pfizer, Moderna, AstraZeneca) lub jedną dawką szczepionki jednodawkowej (Johnson & Johnson/Janssen Pharmaceuticals).

W celu uniknięcia wątpliwości, Organizator wyjaśnia, iż na Teren Imprezy nie mogą wejść osoby, które:

a) w dniu Imprezy nie ukończyły 12 roku życia; b) w dniu Imprezy ukończyły 12 rok życia, ale – niezależnie od przyczyny – nie okażą ważnego Unijnego Certyfikatu COVID (UCC) potwierdzającego pełne zaszczepienie lub przebycie choroby COVID-19.

Organizator wyjaśnia także, iż do wstępu na Teren Imprezy nie uprawniają:

4.1. Ujemny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2;

4.2. Wystawione zaświadczenie uzasadniające niezdolność do zaszczepienia szczepionką przeciwko COVID-19 ani też zaświadczenie wskazujące na istnienie przeciwwskazań do zaszczepienia szczepionką przeciw COVID-19;

4.3. Unijny Certyfikat COVID (UCC) wystawiony z powodu ujemnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2.

Odmowa okazania certyfikatu lub brak ważnego certyfikatu uniemożliwia wstęp na Teren Imprezy

Jeżeli macie jeszcze bilet na IEM Katowice 2020, na podanego przez was maila powinniście dostać stosowne instrukcje dotyczące wykorzystania go podczas przyszłorocznej edycji.

Organizatorzy odpowiadają też na pytanie, co stanie się w wypadku, gdy wydarzenie zostanie anulowane w związku z obostrzeniami nałożonymi przez rząd:

W przypadku, gdy kibice nie będą mogli wziąć udziału w imprezie, dostępnych będzie kilka rozwiązań. Po pierwsze, możliwy będzie pełny zwrot pieniędzy. Po drugie, bilety staną się ważne na przyszłoroczną edycję IEM. Wszystkie informacje na temat zwrotów i biletów będą dostępne na specjalnej stronie internetowej.

IEM Katowice 2022 odbędzie się 25-27 lutego 2022. Rozgrywki w CS-a rozpoczną się już 15 lutego, w StarCrafta 2 – 19 lutego.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 26 września 2021, 11:37   SOLOKO
ja nie jestem lekarzem i na tym wszystkim się nie znam, a wiedzy lekarskiej nie zastąpi mi wyszukiwanie artykułów w internecie - w pewnym momencie trzeba po prostu lekarzom zaufać i tyle, a ja nie spotkałem zadnego ktory by mi powiedział aby sie nie szczepic. Dzisiaj wydaje mi sie ze ludzie bardziej ufają wklejonym linkom do roznych alarmistycznych rewelacji w niezweryfikowanych artykułach na fejsie niz opinii osoby z pierwszej linii frontu czyli lekarzowi
niedziela, 26 września 2021, 10:56   SOLOKO
@zadymek
wyszło że jednak lepiej się zaszczepić, duży wplyw miało na te decyzję to jak sam przeszedłem to cholerstwo oraz to jak przeszli rodzice, a także znajomi z pracy, - jeden z tego nie wyszedł, a drugi do dzis ma spore powikładnia - a dotychczas były to silne chłopy, dbający o zdrowie, morsujący, siłka, zdrowa zywnosc itd. generalnie nie toczę krucjaty antyszczepionkowej bo to nie ma sensu ale uwazam ze dobrym rozwiazaniem jest szczepionka jednodawkowa - takie rozwiązanie pośrednie, tak mi się wydaje
niedziela, 26 września 2021, 10:51   SOLOKO
@zadymek
dzięki za linka ;) no cóż, spór o szczepienia (nie tylko na covid ale wogóle będzie trwał bardzo długo), ja też miałem dużo wątpliwości ale trzeba było w końcu wybrać, a od natłoku tych wszystkich informacji w necie, czytania for to zdałem sobie sprawę że mam tylko większy mętlik w głowie i w zasadzie jestem w głębszej niewiedzy niż byłem na początku drogi mojego researchu. W końcu nie jestem lekarzem i musiałem po rpostu zaufać, trzeba było dokonać jakiejś oceny zysków i strat.
niedziela, 26 września 2021, 2:24   zadymek
@SOLOKO "to jest niesamowite, im bardziej dowody są przed oczami, tym mocniejsze jest wyparcie... im bardziej rzeczywistość odbiega od wyobrażeń, tym bardziej trzeba tę rzeczywistość zwalczać"https:ssl-kolegia.sgh.waw.pl/pl/KES/struktura/IFSISE/struktura/ZS/zaklad/sklad/Documents/2.Mechanizm_dysonansu_poznawczego.pdf
sobota, 25 września 2021, 21:28   SOLOKO
no niby jakie elementy? znasz się na tym? jesteś lekarzem, badaczem? Mimo, że naukowcy od dekad pracują nad tworzeniem i ulepszaniem szczepionek to wiedza i tak przegrywa z pogłoskami. Akurat szczepionki na covid to nie jest jakieś niezbadane novum tylko technologia, która była wykorzystywana już wcześniej. Postęp technologiczny objawia się nie tylko w smartfonach. Antyszczepionkowe fobie nie są niczym nowym.
sobota, 25 września 2021, 9:52   JerichoHorn
@Soloko Na oddziale wywozili czarne worki? I co jeszcze? Nie koloryzuj. Prawda jest, że Covid istnieje i niektórzy go bardzo ciężko przechodzą, natomiast inni w ogóle. O tym wiemy z mediów. Jednak szczepienie też niektórzy bardzo ciężko przechodzą, wręcz śmiertelnie, ale o tym nikt już prawie nie mówi, a informacje są cenzurowane. Osoby, które mają powikłania, nie mogą znaleźć pomocy. Taką mamy rzeczywistość. Poza tym coraz więcej jest analiz, które wykazują, jakie w szczepionkach są dziwne elementy.
piątek, 24 września 2021, 23:47   SOLOKO
A argumenty typu "politycy się nie stosują - wiec pandemii nie ma" nie oznaczają że to co się dzieje to nieprawda. Oni patrzą na swe elektoraty i pomijają obiektywne fakty. Tak samo jak i zapatrzenie się w statystyki dotyczace chorób towarzyszących, które w istocie mogą i tylko mogą przyczynić się do zgonu, nie zmienia to jednak faktu, że jeden covid przezyje a drugi nie - co samo w sobie jest dosc straszne, ponieważ zwykła grypa, zapalenie płuc, oskrzeli czy nerwica nie są aż tak okrutną ruletką.
piątek, 24 września 2021, 23:41   SOLOKO
Raz się odezwiesz a zostaniesz zasypany argumentami o "kolegach, sąsiadach" co to niby mieli tak samo a "tak naprawdę" to była jakaś zwyczajna choroba a cała pandemia to szaleństwo. To prawda to jest szaleństwo bo przecież dotychczas życie było zwyczajne a teraz stoi na głowie. I w sumie się nie ma co dziwić, że strach sprawia że sięga się po wyparcie, bo tak najłatwiej. No więc niestety szpitale były pełne chorych, a ja widziałem na oddziale co rusz wywożone czarne worki.
piątek, 24 września 2021, 23:38   SOLOKO
to jest niesamowite, im bardziej dowody są przed oczami, tym mocniejsze jest wyparcie... im bardziej rzeczywistość odbiega od wyobrażeń, tym bardziej trzeba tę rzeczywistość zwalczać
ja wiem co przechodziłem i nie była to ani nerwica lękowa ani zapalenie oskrzeli czy płuc. To jest zresztą typowe, coraz więcej jest pacjentow, którzy intubowani do końca "bronią" swoich poglądów że to nie covid.
piątek, 24 września 2021, 18:23   alistair80
Nasz pseudoprezydent- zarażony wirusem, ale z ludźmi stojącymi 10 cm od niego się spotykał. Nikt z otoczenia nie poszedł na kwarantannę. Czyli albo wirus jest mało szkodliwy, albo koleś nie był zarażony. Ciągłe kłamstwa, a ludzie nadal wierzą, że jacyś politycy będą uczciwi. Żadnemu z tych mend nie można wierzyć, bo łżą na każdym kroku. Obiecują złote góry, a nie dostajemy nic. Tylko rozdawnictwo, którego nei było za komuny, na którą wielu pluje, bo się nasłuchali bzdur od rodziców i dziadków.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
2

Jeszcze ciągle się łudzę, że zasnął…

Komentarzy:
4

Przez 17 lat swej historii seria Far Cry zasłynęła między innymi pamiętnymi antagonistami. Przy okazji premiery „szóstki” warto zarówno zapoznać się z brylującym w niej Antónem Castillo, jak i przypomnieć sobie jego barwnych poprzedników ze starszych odsłon.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z