Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Outcast 2: A New Beginning – Wielki powrót legendy [WIDEO]

hraboll piątek, 17 września 2021, 21:23 News

I zarazem wspaniała niespodzianka!

THQ Nordic zapowiada Outcast 2: A New Beginning, pełnoprawną kontynuację kultowego klasyka. Akcja gry toczy się dwadzieścia lat po wydarzeniach z „jedynki”. Cutter Slade wraca do obcego, tajemniczego świata, aby zmierzyć się z bezwzględnymi korporacjami. Premiera w przyszłym roku na PC i konsolach nowej generacji.

Warto dodać, że projektem opiekują się twórcy oryginalnego Outcast (1999), czyli Appeal Studios. Developer zamierza teraz opracować „przygodową grę akcji z otwartym światem i nieliniową fabułą”. Nasze wybory mają wpływać na ogólną narrację. Pojawiają się też odniesienia do przebudowanego systemu walki oraz broni, którą będzie można modyfikować.

Prace nad Outcast 2 trwają od końcówki 2018 roku i już niedługo powstanie build gry w wersji alfa. Belgijskie studio wykorzystuje technologię Unreal Engine 4.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 18 września 2021, 15:27   Rickerto
"No, Ti Ejdż Kju, teraz to mi zaimponiłeś."
sobota, 18 września 2021, 10:01   geek
biere to
sobota, 18 września 2021, 1:01   GandalfCzarny
Aż nie wierzę, że nie tylko THQ postanowił odkopać tę markę (która bądźmy szczerzy przepadła w mrokach historii), ale też sypnęła większym budżetem na realizację :O. Będzie grane, oj będzie! :D

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jeszcze ciągle się łudzę, że zasnął…

Komentarzy:
4

Przez 17 lat swej historii seria Far Cry zasłynęła między innymi pamiętnymi antagonistami. Przy okazji premiery „szóstki” warto zarówno zapoznać się z brylującym w niej Antónem Castillo, jak i przypomnieć sobie jego barwnych poprzedników ze starszych odsłon.

Komentarzy:
8

Czytaj artykuł dziewiątki! 

Komentarzy:
3

Mimo że lokacje utrzymane są w odcieniach szarości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z