Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Wipeout powraca! ...ale tylko na komórkach [WIDEO]

Witold piątek, 17 września 2021, 9:56 News

Jak bardzo zadowoleni jesteście w skali od 1 do 10?

Na brak gier wyścigowych narzekać nigdy nie mogliśmy, ale prawdziwi miłośnicy szybkości zawsze czuli, że nawet osiągana przez bolidy Formuły 1 prędkość to wciąż za mało. Z ratunkiem pośpieszył więc cały podgatunek antygrawitacyjnych ścigałek, wśród których szczególne sukcesy święcił Wipeout.

Seria towarzyszyła nam od czasów pierwszego PlayStation (acz dopóki twórców nie przejęło Sony, pojawiała się też na innych platformach), ale w późniejszych latach zadomowiła się przede wszystkim na PSP i Vicie. Ostatni raz na szalone tory Wipeouta wyruszyć mogliśmy cztery lata temu, gdy na rynek trafiła zbierająca remastery dwóch ostatnich odsłon Omega Collection. Od tamtej pory fani wyczekiwali jakichkolwiek informacji o kontynuacji cyklu... i patrząc na ich reakcje na najnowszą zapowiedź, dalej będą czekać.

Wipeout Rush trafi bowiem jedynie na urządzenia z iOS-em i Androidem. Twórcy mogą więc obiecywać pełnoprawną kampanię i 60 statków znanych z poprzednich części, ale sceptycznych wobec mobilnych platform graczy raczej nie przekonają.

Wipeout Rush trafi na iOS-a i Androida wczesnym 2022.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 20 września 2021, 10:40   fragmajster
$ony i wszystko jasne.
Typowy cash grab.
Btw ta gra ma sporo elementów z karcianek + mtx + p2w.
4TheFrajers
piątek, 17 września 2021, 15:53   nietrol
sie latało na pirani w w2097, ale to były późne lata dziewięćdziesiąte... firestarter, future sound of london, photek ehhh to było piękne...
piątek, 17 września 2021, 13:23   ZygfrydQ
ten kawałek gameplayu jak ktoś trzyma komórkę to nie wygląda nawet jak gra wyścigowa, tylko coś w stylu candy crush (czy jak to sie tam pisze, nie wiem, nie grałem) ale z wyścigiem w tle, na który wpływamy zależnie od ułożonych klocków.
piątek, 17 września 2021, 10:48   Sasquatch
Ale o co chodzi? Przecież to identyczna sytuacja, jak w czasach premiery Deus Ex: Invisible War, Thief: Deadly Shadows, Baldurs Gate: Dark Alliance, Fallout: Brotherhood of steel itd. Upośledzone kontynuacje świetnych serii - wtedy z PC na "next-genowe" platformy. Teraz ten sam skok jakościowy swojej ulubionej serii mogą poczuć konsolowcy.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jeszcze ciągle się łudzę, że zasnął…

Komentarzy:
4

Przez 17 lat swej historii seria Far Cry zasłynęła między innymi pamiętnymi antagonistami. Przy okazji premiery „szóstki” warto zarówno zapoznać się z brylującym w niej Antónem Castillo, jak i przypomnieć sobie jego barwnych poprzedników ze starszych odsłon.

Komentarzy:
8

Czytaj artykuł dziewiątki! 

Komentarzy:
3

Mimo że lokacje utrzymane są w odcieniach szarości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z