Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Assassin’s Creed Valhalla: Tryb Discovery Tour ma datę premiery

hraboll środa, 15 września 2021, 10:45 News

Gra przekształcona w „edukacyjne doświadczenie”.

Dokładnie 19 października Assassin’s Creed Valhalla zostanie wzbogacone o tryb Discovery Tour. W przeszłości edukacyjny komponent pojawił się również w starszych odsłonach popularnego cyklu (Origins, Odyssey). Ubisoft chce zachęcić nas do eksploracji różnorodnego środowiska i jednoczesnego poznawania ciekawych informacji, oglądania zdjęć obiektów muzealnych. Discovery Tour bazuje na wiedzy historyków i archeologów.

Nowy tryb przekształci świat gry w pozbawione przemocy, edukacyjne doświadczenie, które gracze mogą swobodnie odkrywać, aby dowiedzieć się czegoś więcej o miejscach, ludziach oraz kulturach Anglii i Norwegii z IX wieku. Discovery Tour: Viking Age przyjmuje nowe podejście do tego, jak gracze odkrywają historię: zamiast wyruszać na wycieczki z przewodnikiem, wcielą się w różne postaci i następnie przyjmą zadania, które mają na celu zaprezentowanie edukacyjnego materiału.

Discovery Tour: Viking Age będzie darmowym dodatkiem dla wszystkich posiadaczy Assassin’s Creed Valhalla. Tryb trafi także do normalnej sprzedaży (jako osobny produkt w ofercie Ubisoft Connect i EGS), Samodzielne wydanie pojawi się również na konsolach na początku przyszłego roku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 15 września 2021, 14:45   blade81
Dobrze, że robią ten tryb, ale jest on moim zdaniem nieco ubogi, a największym minusem jest słabe wsparcie lokalizacyjne. W poprzednim, albo i obu (nie pamiętam dokładnie) nie było języka polskiego. Dla wielu to nie jest problemem, ale jest to raczej skierowane do dzieci, a te już mogą się odbić od "gry". Dziwi ten fakt, gdyż fabularna część gry była spolszczona. Oby tutaj to się zmieniło.
środa, 15 września 2021, 13:48   Shaddon
@Nezi23
Myszko, a upewniłeś się, czy aby na pewno nie pieprzysz głupot? Nie? No bo po co, prawda? To teraz zrób sobie przerwę od oglądania filmów pana Vegi, poświęć 5 minutek na zbadanie tematu (możesz posłużyć się zapisami z trybu edukacyjnego np. Odysei) i wróć na forum napisać o swych wrażeniach, dobrze?
środa, 15 września 2021, 12:58   Nezi23
Nowe Assassyny mają wartość edukacyjną na równi z filmami pana Vegi
środa, 15 września 2021, 12:39   Pyonec
Edukacyjne doświadczenie z czarnymi wikingami xD

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na miesiąc przed planowaną premierą miałem okazję zejść do komnat starożytnej świątyni pamiętającej czasy imperium Akadu. Jak wypada trzeci odcinek antologii The Dark Pictures?

Komentarzy:
2

Bez klikaczy nie ma kołaczy.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z