Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

MechWarrior 5: Mercenaries – Wielkie maszyny bojowe trafią na konsole PlayStation

hraboll środa, 8 września 2021, 16:27 News

Razem z dodatkową kampanią oraz licznymi poprawkami.

I to jeszcze w tym miesiącu! Posiadacze konsol PlayStation otrzymają nie tylko podstawową kampanię PvE, lecz również rozszerzenie „Heroes of the Inner Sphere” (dodatkowe misje i wyzwania). Całość może być ogrywana w pojedynkę lub w ramach czteroosobowej kooperacji.

Jest rok 3015, a ludzkość skolonizowała tysiące systemów w przestrzeni kosmicznej. Pola bitwy przyszłości są zdominowane przez pilotów (tytułowy MechWarrior; to ty!), elitarnych najemników, którzy sterują gigantycznymi maszynami bojowymi znanymi pod nazwą BattleMechs. Jesteś liderem w rozwijającej się firmie najemników, od ciebie zależy, czy będziesz wykonywać zadania z różnych frakcji, a także czy rozbudujesz swój zespół BattleMechs w trakcie gry.

MechWarrior 5: Mercenaries trafi 23 września na PS4 i PS5. Oczywiście gra wykorzysta możliwości kontrolera DualSense. Tym samym nie zabraknie wsparcia dla adaptacyjnych triggerów i haptycznych wibracji.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 9 września 2021, 19:59   KrzychuG
Dodatek wprowadza sporo dobrych zmian, do tego sa mody (na PC) i sama gra ogolnie nie jest zla. Niestety kampania dla pojedynczego gracza nie porywa, i sam dodatek tez nie ciagnie fabuly dalej.
czwartek, 9 września 2021, 12:01   Shaddon
@Nan3k
No tak, zupełnie zapomniałem, że wrzucili ją do GP. Dzięki, sprawdzę. :)
czwartek, 9 września 2021, 11:33   Nan3k
@Shaddon Grałem trochę po tym jak gra pojawiła się w Gamepassie na PC i przymierzam się do zakupu na Steamie. Gra nie jest jakoś specjalnie zła, całkiem spoko na krótsze sesje szczególnie w coopie. Ma sporo wad, ale kierowanie mechem daje spory fun. Trochę czuć budżetowość w okół głównego gameplayu, można się czepiać w indywidualnych sprawach takich jak sposób działania jumpjetów, skala mechów etc. (tu wersja PC ma przewagę bo można sobie ,,poprawić" grę ,,modami").Polecam sprawdzić w GP jak masz możliwość.
czwartek, 9 września 2021, 7:52   BIsken
Mogli by zrobić nową część Armored Core
środa, 8 września 2021, 19:17   Shaddon
Niby fajnie, ale naprawdę ciężko o jakieś pozytywne opinie o tym tytule. Szkoda, bo jako wielki fan marki wiązałem z nim spore nadzieje.
środa, 8 września 2021, 17:10   mientek
Czad!

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na miesiąc przed planowaną premierą miałem okazję zejść do komnat starożytnej świątyni pamiętającej czasy imperium Akadu. Jak wypada trzeci odcinek antologii The Dark Pictures?

Komentarzy:
2

Bez klikaczy nie ma kołaczy.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z