Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Garry´s Mod: Ponad 20 milionów sprzedanych egzemplarzy

Witold środa, 8 września 2021, 14:30 News

Kreatywnych graczy, jak widać, nie brakuje.

Nazwanie Garry's Mod grą mogłoby być równie dużym nadużyciem, co niedopowiedzeniem. W swojej podstawowej formie dzieło Garry'ego Newmana (...i już wiecie skąd taki tytuł) nie stawia bowiem przed graczem żadnych wyzwań i nie wytycza celów. Jest za to piaskownicą idealną: daje nam dostęp do swobodnego rozstawiania modeli i obiektów, umożliwiając przy pomocy specjalnej broni ich animowanie, zmienianie funkcji etc.

Gracze szybko docenili Garry's Mod, a jego popularność sprawiła, że ostatecznie wydano go jako samodzielną produkcję. Od 16 lat domorośli twórcy dają upust swojej kreatywnej energii, przygotowując za jego sprawą machinimy czy specjalne tryby gry.

Po ponad półtorej dekady popularność gry nie maleje – jak pochwaliło się Facepunch Studios, sprzedaż Garry's Mod przekroczyła 20 milionów egzemplarzy.

Cóż, a my niecierpliwie czekamy na Sandbox, duchowego spadkobiercę Garry's Moda działającego na Source 2.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 9 września 2021, 12:40   aurean
To był mój pierwszy zakup na Steamie. Jeszcze z karty VISA Ojca, który myślał, że Steam to jakaś lewizna i tylko nas okradną :). 5 Maja 2007... Matko, kiedy to było...
czwartek, 9 września 2021, 12:39   aurean
To był mój pierwszy zakup na Steamie. Jeszcze z karty VISA Ojca, który uważał że ten cały Steam to musi być jakaś lewizna i ukradną mu dane karty :). 5 Maja 2007... Matko, kiedy to było...
środa, 8 września 2021, 23:47   NomadP
Zakupiłem rok temu świetnia sprawa :) zwłaszcza fajnie mi się gra model postaci Amber z gry Genshin Impact i jej korzystaniu z jej wybuchowej pluszanki króliczego barona.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na miesiąc przed planowaną premierą miałem okazję zejść do komnat starożytnej świątyni pamiętającej czasy imperium Akadu. Jak wypada trzeci odcinek antologii The Dark Pictures?

Komentarzy:
2

Bez klikaczy nie ma kołaczy.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z