Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITEpic Games Store: Dwie gry do pobrania za darmo

hraboll czwartek, 22 lipca 2021, 17:01 News

Co powiecie na rozgrywkę w realiach I wojny światowej?

Kolejny tydzień i kolejna porcja całkowicie darmowej rozrywki. Epic Games po prostu lubi rozpieszczać użytkowników swojego sklepu. Zgodnie z wcześniejszą obietnicą, przez najbliższe dni (do 29 lipca) możecie odebrać bezpłatne egzemplarze dwóch gier - Verdun oraz Defense Grid: The Awakening.

Pierwszy z wymienionych tytułów to wieloosobowa gra FPS osadzona w realiach I wojny światowej, Gra skupia się na odwzorowaniu niuansów wspomnianego przed momentem globalnego konfliktu zbrojnego. Studio BlackMill Games poświęciło wiele czasu na odtworzenie elementów, które oddają specyfikę i klimat frontu zachodniego w latach 1914–1918. Chodzi między innymi o broń, mundury, udźwiękowienie oraz mapy oparte na prawdziwych polach bitwy we Francji i Belgii. Sam gunplay nie odcina się od autentyczności (brak celownika ułatwiającego strzelanie, każdą broń obsługuje się w inny sposób, realistyczna fizyka strzału).

Natomiast Defense Grid: The Awakening to jedna z najlepszych gier typu tower defense. Tytuł znów jest dostępny za friko i może zapewnić nam kilkadziesiąt godzin wciągającej zabawy.

Obie gry dodacie do swoich bibliotek w TYM MIEJSCU.

Za tydzień EGS wręczy nam zaś Mothergunship oraz Train Sim World 2.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 23 lipca 2021, 18:20   DaXmAn
Tak naprawdę to dali jedną, bo Defense Grid miałem już w bibliotece, czyli rozdawali już wcześniej...
piątek, 23 lipca 2021, 14:58   Lewakoprawako
Verdun wygląda dla mnie na tyle zachęcająco, że będzie to nieliczna z licznych darmowych gier ze sklepu Epica, którą łaskawie zainstaluje... być może.;P Heh, śmiać mi się chce, jakie mamy teraz czasy...;)
czwartek, 22 lipca 2021, 19:58   Rickerto
Dzięki, hrabollu za przypominajkę.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na miesiąc przed planowaną premierą miałem okazję zejść do komnat starożytnej świątyni pamiętającej czasy imperium Akadu. Jak wypada trzeci odcinek antologii The Dark Pictures?

Komentarzy:
2

Bez klikaczy nie ma kołaczy.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z