Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWyciekło PlayStation Plus Video Pass. Do abonamentu Sony być może trafią filmy

Witold środa, 21 kwietnia 2021, 15:40 News

Na razie informacja o tym pojawiła się wyłącznie na polskiej stronie PlayStation – i tylko na krótki moment.

Niekwestionowanym liderem w dziedzinie abonamentów od dawna pozostaje Microsoft. Z ofertą Xbox Game Passa faktycznie równać się może mało co, acz nie znaczy to, że konkurencja nie próbuje podejmować rękawicy. Sony działa na razie w tym kierunku stosunkowo nieśmiało – chociaż kolekcja PS Plus na pewno jest krokiem w dobrą stronę, tylko tym starcia raczej nie wygra.

Japońska korporacja ma jednak plany na rozwój usługi. Na polskiej stronie PlayStation przedwcześnie wyciekła na krótki moment informacja o PlayStation Plus Video Pass. Z otrzymanego przez VGC screenshota dowiemy się niestety niewiele (zresztą polski na nim wydaje się dość... roboczy):

PS Plus Video Pass to usługa próbna aktywna 22.04.21-22.04.22. Benefit będący częścią subskrypcji dostępny dla posiadaczy PS Plus w Polsce. Opłaty związane z odnawianiem mogą być automatyczne.

PS Plus Video Pass miałby więc zostać uruchomiony już jutro i byłby dostępny w ramach PS Plusa co najmniej przez rok. Z kontekstu (zdjęcie poniżej) nietrudno wyciągnąć wnioski, że będzie to alternatywa dla Netfliksa (choć zapewne tylko z filmami dystrybuowanymi przez Sony). 

Zdjęcie od VGC:


(Kliknij, aby powiększyć)

Najpewniej oficjalne ogłoszenie ze strony Sony nastąpi już niedługo. W tym momencie nie wiadomo nawet, czy oferta ta będzie dostępna także na innych rynkach.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 22 kwietnia 2021, 16:02   tupolew519
He! oby był równie dobry co game pass.
czwartek, 22 kwietnia 2021, 15:57   lett4l
Xd dzidziek, cóż, szybko wyszło, że mam do czynienia z przyglupem, skoro na anonimowym forum w internecie w 2021 roku uważasz, że podkreślanie młodego wieku rozmówcy to argument (pomijam to, że nie znasz mojego wieku). Poza tym płacąc za granie online przy okazji dostajesz jako bonus coś, co ma znacznie większą wartość niż kwota zapłacona. Jeśli serio kupiłeś konsole, nie będąc świadomym tego, jak wygląda granie online na niej, to bez urazy, ale jesteś amebą. Z resztą porównując konsole z PC to udowodniłeś
czwartek, 22 kwietnia 2021, 15:21   lastmanstanding
a konsole sprzedałem, nie będę burakom płacił za coś, co na pc mam jako standard.
czwartek, 22 kwietnia 2021, 15:19   lastmanstanding
lett4l Nie wiem o co Ci chodzi. Przeczytaj mój komentarz jeszcze raz. Płacenie za granie po sieci jest chore, nawet jakby kosztowało 5 gr to raz, a dwa pisałem o ludziach którzy mówią, że coś jest za darmo, ale najpierw trzeba zapłacić. Uspokój się dzidziek
czwartek, 22 kwietnia 2021, 15:16   lett4l
@lastmanstanding serio? Koszt ps+ mając konto założone na region USA to 90zl rocznie (dalo się ostatnio nawet za 80 znaleźć), w ramach tego dostajesz dużo gier, ps collection itp, zniżki w psstore (biorąc pod uwagę ciągle promocje na karty doładowujące konto wychodzi dużo taniej niż w sklepach online), więc nie wyobrażam sobie posiadania PlayStation bez plusa. A to, że mi każą płacić, bo inaczej nie pogram online? Jeśli przeszkadza Ci 7.5zl miesięcznie, to raczej na gry online i tak Cię nie powinno stać
czwartek, 22 kwietnia 2021, 13:36   lastmanstanding
Płacić za dostęp do online... Nawet nie chcę wiedzieć, co sobie tam wmawiają ludzie. Najlepsi są ci co zapłacili i mówią, że za darmo dostają.
czwartek, 22 kwietnia 2021, 10:22   Phoenix4
No tak, nie ma gier to przynajmniej stare filmy pooglądam xD
środa, 21 kwietnia 2021, 21:08   ja0lek
Oooo, ekstra pomysł. Co prawda już dawno widziałem te filmy, ale zawsze można znów obejrzeć :)
środa, 21 kwietnia 2021, 19:14   mientek
@Dyzio masz racje benefit bedzie trwal do 22.04.2022
środa, 21 kwietnia 2021, 19:02   Dyzio19
Ten "*" przy słowie dostęp zapewne oznacza - To będzie za darmo na zachętę przez pierwszy miesiąc dla posiadaczy +, a potem płać pan

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Obchodzę na Twitchu miesiąc urodzinowy i prawie w nic nie gram, a potem przychodzi weekend i panikuję, bo nie mam nic do „Sprawdzam”!

Komentarzy:
0

A nie, to moja bohaterka w uroczym kostiumie!

Komentarzy:
7

Oraz szukanie organów w piaskownicy.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z