Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITEpic Games Store: Aż 5 darmowych gier do ściągnięcia, za tydzień Obcy: Izolacja

Witold czwartek, 15 kwietnia 2021, 17:00 News

EGS w tym tygodniu to istny róg obfitości!

Jestem człowiekiem określonych przekonań i bardzo szanuję pewne stałe punkty w życiu. Stąd chylę czoła przed Timem Sweeneyem i spółką: na Epicu polegać można bowiem jak na Zawiszy. Co prawda nie w każdej kwestii (np. lepiej nie wymagać dodania koszyka do sklepu czy niektórych innych funkcji obecnych u konkurencji), ale jeżeli chodzi o cotygodniową porcję darmowych gier, nikogo lepszego nie znajdziecie.

Po nieco spokojniejszym tygodniu kiedy to dostaliśmy tylko jedną produkcję, EGS kontratakuje ze zdwojoną siłą. Czy może i dwuipółkrotną, bo tym razem zamiast dwóch tytułów dostaniemy ich aż pięć. Na pierwszy ogień pójdzie przygodówkowa trylogia, Deponia: The Complete Journey (co – jak sami rozumiecie – liczę jako trzy pozycje).

Nie będzie to jednak jedyna produkcja Daedalica w tym tygodniu. Prócz tego sklep przygotował dla nas Ken Follett's The Pillars of the Earth, adaptację bestsellerowych „Filarów Ziemi”.

Na deser wcielić się możemy w lisa w krótkim, ale pełnym emocji (tj. przynajmniej w deklaracjach) The First Tree.

Deponia: The Complete Journey, Ken Follett's The Pillars of the Earth i The First Tree do 22 kwietnia pobierzecie za darmo Z TEGO MIEJSCA.

Za tydzień EGS wręczy nam zaś Obcego: Izolację i Hand of Fate 2.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 16 kwietnia 2021, 22:38   2real4game
@NightAnasazi - Tydzień temu było słabiej niż zazwyczaj, bo był 1 tytuł zamiast 2. Natomiast teraz zamiast 2 tytułów jest ich 5. I dokładnie to jest napisane w powyższym tekście. Także to nie poziom pisma i tekstów na stronie leci w dół, lecz poziom antyfanów jest na tym samym poziomie co zwykle.
piątek, 16 kwietnia 2021, 21:28   zadymek
@NightAnasazi Cytuję
"Na pierwszy ogień pójdzie przygodówkowa trylogia, Deponia: The Complete Journey (co – jak sami rozumiecie – liczę jako trzy pozycje)."
"Prócz tego sklep przygotował dla nas Ken Follett's The Pillars of the Earth, adaptację bestsellerowych „Filarów Ziemi”."
"Na deser wcielić się możemy w lisa w krótkim, ale pełnym emocji (tj. przynajmniej w deklaracjach) The First Tree."Trylogia śmieciarska + Filary + Drzewo. 5 jak w mordę lał.
BTW Widzę, że 40% zniżki na Horizon jest.
piątek, 16 kwietnia 2021, 20:48   lordshaitis
@lastmanstanding polecam Tobie gorąco na głowę okłady z granatów bez zawleczek. Zrób coś dla innych uchlaj się, zalej klawiaturę, świat będzie bez Ciebie piękniejszy.
piątek, 16 kwietnia 2021, 16:04   Amadeone
Jest tak jak napisał @lastmanstanding "na brak mózgu nic już nie weźmiesz". Dlatego współczujmy mu tylko, bo nigdy nie wyrośnie z brania wszystkiego do siebie i przypierdzielania się do innych za coś, co nie było skierowane w jego stronę.
piątek, 16 kwietnia 2021, 14:19   Aqwet
@NightAnasazi Fakt, czytałem na szybko szukając cyfr raczej i nie zauważyłem tego akapitu z 2,5. Teraz znalazłem
piątek, 16 kwietnia 2021, 13:54   lastmanstanding
"jeszcze się dowaliłeś do grupy społecznej" Dowaliłem? Uargumentuj to, że przynajmniej nie akceptuje takowej grupy ludzi albo zamknij się bo bredzisz. Nietolerancyjny naziolu
piątek, 16 kwietnia 2021, 13:46   lastmanstanding
Marcus93 Na brak mózgu niestety nic już nie weźmiesz, przykro mi, a ja napisałem wyraźnie, że gościu pisał "dzieciaki" w liczbie mnogiej, mimo, że tylko jeden komentarz jeszcze wtedy twierdził, że gry są 3. Nie zrozumiesz już chyba. Widzisz tylko co chcesz widzieć patrząc na Twój komentarz. Nikogo nie zaatakowałem, tylko odpisałem.
piątek, 16 kwietnia 2021, 13:24   NightAnasazi
"co dało mu mieć" - miało być oczywiście "co dało mu pięć"
piątek, 16 kwietnia 2021, 13:23   NightAnasazi
...potwierdzasz do ściągnięcia są trzy.
3) W artykule jest napisane: "(...) kiedy to dostaliśmy tylko jedną produkcję EGS kontratakuje ze zdwojoną siłą. Czy może i dwuipółkrotną, bo tym razem zamiast dwóch tytułów dostaniemy ich aż pięć" - a) była jedna produkcja, b) dwuipółkrotnie to "2,5" nie "5" i nawet nie "3". Tymczasem autor zrobił tak, że pomnożył ten jeden tytuł razy 2 ("zdwojona siła"), a potem pomnożył razy 2,5 ("Czy może i dwuipółkrotną") co dało mu mieć. Jeśli już to z siłą "pięciokrotną".
piątek, 16 kwietnia 2021, 13:22   NightAnasazi
@Aqwet jest bardzo mała liczba znaków, więc się nie rozpisywałem w poprzednim, tylko w miarę skrótowo spróbowałem, ale specjalnie dla Ciebie:1) Jakość wpisów na stronie CD-Action to dno dna - więc odnoszę się do magazynu papierowego CD-Action- jak źle musi być tam. Jakość spadła już bardzo dawno i od dawna nie kupuję, więc się zastanawiam, gdybam. Jednocześnie mówiąc, że kiedyś CD-Action to była klasa sama w sobie. Jasne?
2) Co jest napisane w tytule: "Aż 5 darmowych gier do ściągnięcia". Jak sam... cd.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Obchodzę na Twitchu miesiąc urodzinowy i prawie w nic nie gram, a potem przychodzi weekend i panikuję, bo nie mam nic do „Sprawdzam”!

Komentarzy:
0

A nie, to moja bohaterka w uroczym kostiumie!

Komentarzy:
7

Oraz szukanie organów w piaskownicy.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z