Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

E3 2021: Poznaliśmy termin targów. Pojawią się m.in. Nintendo, Microsoft, Capcom, Konami, Ubisoft czy Take-Two Interactive

Witold wtorek, 6 kwietnia 2021, 15:55 News

Gier do oglądania raczej więc nie zabraknie.

W ostatnich tygodniach o najsłynniejszych growych targach świata było szczególnie głośno – już od jakiegoś czasu wiadomo było, że fizyczna edycja na pewno się nie odbędzie, a ESA zamiast tego planuje wydarzenie włącznie cyfrowe. Negocjacje na temat formy samej imprezy były jednak burzliwe, a do dziś nie mogliśmy być właściwie pewni, jakie firmy się w wirtualnym Los Angeles pojawią.

Na szczęście organizatorzy doszli do porozumienia z wydawcami i twórcami, dzięki czemu dowiedzieliśmy się czegoś więcej na temat targów. E3 2021 odbędą się więc w dniach 12-15 czerwca i będą całkowicie darmowe dla wszystkich „odwiedzających”. Szczegółów niestety nie zdradzono – usłyszeliśmy jedynie, że „tegoroczne wydarzenie będzie przemyślanym i niezwykle angażującym doświadczeniem cyfrowym, które utoruje drogę do jeszcze większej liczby atrakcji w 2022 roku i latach następnych”. Co ważniejsze, poznaliśmy również tożsamość pierwszych wystawców:

  • Nintendo
  • Xbox
  • Capcom
  • Konami
  • Ubisoft
  • Take-Two Interactive
  • Warner Bros. Games
  • Koch Media

Lista nie jest oczywiście zamknięta i w najbliższych miesiącach ogłoszone zostaną kolejne studia i firmy deklarujące swoją obecność na imprezie. .

Przy okazji potwierdzono też, że w 2022 E3 wróci w tradycyjnej formie (choć pewnie wzbogaconej o doświadczenia z tego roku).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 8 kwietnia 2021, 0:09   CzlowiekKukurydza
@Sylvio W sensie TES6? No to jeszcze sobie poczekamy. Z tego co mówili jakoś trzy lata temu albo wcześniej to przed TES6 wyjdą jeszcze dwie gry - Fallout (możliwe, że chodziło o F76) oraz Starfield. Jeśli założyć, że te gry będą się ukazywały w trzy czy czteroletnich odstępach od siebie to możemy liczyć co najwyżej na teaser Starfielda. Btw. Jako pokazali ten niby teaser tytułu TES6 to gra podobno była w bardzo wczesnym stadium planowania na papierze.
środa, 7 kwietnia 2021, 11:54   Lyzwa92
Ciekawe czy Capcom cos pokaze z Dragons Dogma 2
środa, 7 kwietnia 2021, 10:33   Dantes
@JillSandwich jakiś czas temu były plotki na temat nowego Silent Hill i Metal Gear Solid 1 Remake, pewna możliwość jest ale Sony by musiało wyłożyć kasę na produkcję oraz zatrudnić swoje studio, Konami obecnie brakuje ludzie do wydawania własnych gier :P
środa, 7 kwietnia 2021, 8:27   JillSandwich
co niby Konami zamierza pokazywać?
środa, 7 kwietnia 2021, 6:56   Sylvio
Liczę na jakiś trailer z nowego eldera w końcu...
środa, 7 kwietnia 2021, 3:59   fanboyfpsow
Nalmir być może gry od Bethezddy będą na pokazie Xboxa skoro Microsoft ich wykupił.
wtorek, 6 kwietnia 2021, 21:32   CzlowiekKukurydza
@mateinho32 Stawiam wszystko co leży u mnie na biurku i połowę tego co jest pod, że Wiesiek 3 dostatnie reedycję 4/8/12K na nowe konsole. Mało tego, ludzie jeszcze przyklasną na to uszami.
wtorek, 6 kwietnia 2021, 20:53   mateinho32
Redzi będą, żeby pokazać kolejną grę której nie będzie w tej dekadzie albo będzie 1/3 tego co zapowiedzą. Mogą oczywiście "przeprosić" 20 raz za robienie w ch... konia konsumentów albo pokażą PCtowe ustawienia ultra W3 i nazwą to next genowym doświadczeniem. Aż nie mogę się doczekac.
wtorek, 6 kwietnia 2021, 20:01   pablo0307
@Nezi23 No raczej! Hype trzeba już zacząć budować!
wtorek, 6 kwietnia 2021, 19:39   Nalimir
A Bethesda gdzie za przeproszeniem? oh wait...

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…mamusia ubiła tylko dlatego, że zaciął się na ścianie budynku.

Komentarzy:
6

Ja też nie wiedziałam aż do piątku, a teraz dzielę się tą wiedzą z Tobą.

Komentarzy:
8

…i tracę punkt poczytalności.

Komentarzy:
3

Głuchowski to przede wszystkim ojciec Uniwersum Metro 2033 – powieści z tego cyklu zapewniły mu popularność i dały początek świetnej serii gier. Autor parę razy już jednak udowodnił, że potrafi uciec od klaustrofobicznych klimatów. Tym razem jest podobnie – ale też nie do końca. Bo klimat postapo można wyciskać z każdej ze stron.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z