Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITEpic Games Store: Kolejna darmowa gra do pobrania

Witold czwartek, 25 lutego 2021, 17:00 News

Mam nadzieję, że nie ma wśród nas szczurów lądowych.

W zeszłym tygodniu Epic pozwolił nam się wyszaleć – czy to na drodze w Absolute Drift, czy to na postapokaliptycznych pustkowiach w Rage 2 (a i tam chętni mogli usiąść za kółkiem). Choć bardziej stonowani gracze woleli sięgnąć zamiast tego po naleśniki, być może obecna oferta sklepu tym razem ich zainteresuje.

W EGS-ie znajdziemy bowiem darmowe Sunless Sea, świetną i diabelnie klimatyczną produkcję zabierającą nas do wiktoriańskiego Londynu... acz nie do końca takiego, jaki znamy z kart książek. Całość osadzono w świecie Fallen London. W oficjalnym opisie czytamy zaś, że to „gotycki horror RPG, w którym główny nacisk położono na eksplorację, wspaniałą fabułę i częste umieranie”. 

Jeżeli nie macie nic przeciwko romansującym z Lovecraftem klimatom i tęsknicie za wiekiem pary, będziecie prawdopodobnie zadowoleni. No, pod warunkiem, że lubicie czytać, bo tego akurat tu nie zabraknie.

Sunless Sea pobierzecie za darmo do 4 marca Z TEGO MIEJSCA.

Za tydzień Epic wręczy nam zaś Wargame: Red Dragon.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 25 lutego 2021, 22:03   LordPoland
Po nagłówku myslałem że ten crap którym jest Sea of Thieves dają, na szczęście pozytywnie się zaskoczyłem. Polecam ogólnie wszystkie tytuły od tego deva, niby w mechanice podobne, ale jednak inne. Gość ma pasje, i potrafi przelać na ekran atmosfere perfekcyjnie.
czwartek, 25 lutego 2021, 17:28   Kyen
Gra dla ludzi z wyobraźnią. W przeciwnym razie to nic wartego uwagi.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…mamusia ubiła tylko dlatego, że zaciął się na ścianie budynku.

Komentarzy:
6

Ja też nie wiedziałam aż do piątku, a teraz dzielę się tą wiedzą z Tobą.

Komentarzy:
8

…i tracę punkt poczytalności.

Komentarzy:
3

Głuchowski to przede wszystkim ojciec Uniwersum Metro 2033 – powieści z tego cyklu zapewniły mu popularność i dały początek świetnej serii gier. Autor parę razy już jednak udowodnił, że potrafi uciec od klaustrofobicznych klimatów. Tym razem jest podobnie – ale też nie do końca. Bo klimat postapo można wyciskać z każdej ze stron.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z