Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

World of Warcraft: The Burning Crusade Classic zapowiedziane [WIDEO]

Witold piątek, 19 lutego 2021, 23:26 News
pc

Nie jest to niespodzianka, ale co z tego – fani WoW-a z przyjemnością znów zmierzą się z Illidanem.

Stało się! Choć zapowiedz powrotu do złotych czasów The Burning Crusade nie jest żadnym zaskoczeniem – po sukcesie Classica wydawało się to pewne, sam Blizzard otwarcie to sugerował w ankietach, a gra ostatecznie wyciekła wczoraj – i tak fani mają się z czego cieszyć. Studio poszło bowiem chyba najlepszą drogą: nie odbiera nam dostępu do Vanilli, a jednocześnie pozwala zobaczyć, jak świat Warcrafta wyglądał w czasach pierwszego dodatku.

A zaznaczmy, że dla niektórych WoW swoją akme przeżywało właśnie wtedy. Podstawowa wersja gry była świetna, ale niezaprzeczalnie chropowata – balans był raczej celem niż stanem faktycznym, wiele rozwiązań wydawało się nie do końca przemyślanych, a rajdom (zwłaszcza tym pierwszym) brakowało nieco złożoności. TBC było więc w pewnym sensie dopracowaniem do perfekcji tego, co pokochaliśmy wcześniej. Czy podobnie będziemy odbierać jego klasyczną wersję? Trzymam kciuki!

Z kwestii technicznych:

Wybierz swoją erę – przed premierą Burning Crusade Classic gracze WoW Classic mogą zdecydować, czy przenieść każdą ze swoich postaci do ery Burning Crusade z resztą swojego serwera czy też kontynuować grę w oryginalną zawartość WoW Classic na nowych serwerach Classic Era.

Dostęp do gry zyskamy zaś w ramach już opłacanego abonamentu. Podobnie jak w przypadku Classica zawartość gry zostanie podzielona na fazy, odpowiadające kolejnym aktualizacjom z lat 2007-2008.

Przypomnijmy: TBC zabrało nas do Outlands (dawnego Draenoru, czyli ojczyzny Orków), a także wprowadziło do WoW-a rasy Krwawych Elfów i Dranei. Dodatkowo fani PvP mogli się w końcu mierzyć między sobą na kilkuosobowych arenach.

World of Warcraft: The Burning Crusade Classic trafi na rynek w 2021.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 22 lutego 2021, 18:23   Wojtek7878
@Ged24, nie, Blizzard podał tylko rok, nic więcej.
poniedziałek, 22 lutego 2021, 18:09   Ged24
"World of Warcraft: The Burning Crusade Classic trafi na rynek w 2021."Znana jest dokładniejsza data ?
sobota, 20 lutego 2021, 11:46   23OO23
Najbardziej ze wszystkiego z WoW'a zawsze będę pewnie lubił Outland, ale myślę że WotLK będzie najpopularniejszy.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W jednej z nich rośnie szyja, w drugiej nos, a w trzeciej serce.

Komentarzy:
3

Karol Kopańko, autor książki „Polski e-sport”, prezentuje w bardzo obszernym artykule sylwetkę Marcina „Jankosa” Jankowskiego – utalentowanego i utytułowanego zawodowego gracza w League of Legends.

Komentarzy:
1

God of War na PS5 jest dokładnie tym, czego mogliśmy oczekiwać po jednej z najwybitniejszych gier poprzedniej generacji – najlepszym doświadczeniem, jakie obecnie może zaoferować nowa konsola Sony.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z