Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Blizzard: Oglądajcie z nami dzisiejszy Blizzcon [STREAM]

Witold piątek, 19 lutego 2021, 20:34 News

To wyjątkowy dzień dla wszystkich fanów firmy, nawet pomimo tego, że wycieki zepsuły niektórym niespodziankę.

Pandemia pokrzyżowała szyki wielkim wydawcom oraz mniejszym twórcom i w zeszłym roku większość branżowych imprez przeniosła się do sieci. Oczywiście dla ogromnej części z nas nie powinno to stanowić teoretycznie żadnej różnicy, ale podczas oglądania kolejnych streamów czuć było nieco mniejszy rozmach wynikający ze zmienionej formuły. Blizzard chciał tego najwyraźniej uniknąć, dając sobie kilka miesięcy więcej czasu na przygotowanie swojego corocznego święta. W ten sposób zamiast w listopadzie nowości od studia zobaczymy dopiero dzisiaj.

Jak dobrze wiecie, firma sama pokrzyżowała swoje plany, nieopatrznie wrzucając przedwcześnie do sieci materiały prasowe związane z pokazami. Jeżeli boicie się spoilerów, spokojnie – tutaj ich nie znajdziecie (chociaż nie ręczę za komentarze). A teraz: gotujcie wodę na herbatę, szykujcie przekąski i ustawcie budziki, bo BlizzConline rozpocznie się już za dwie godziny – dokładniej o 23:00. Wtedy to ruszy stream z ceremonii otwarcia, podczas której zobaczymy najważniejsze ogłoszenia, jakie przygotował dla nas Blizzard.

Po ceremonii otwarcia przyjdzie czas na panele poświęcone poszczególnym grom. W tym roku wszystkie oglądać możemy za darmo. TUTAJ znajdziecie pełen ich harmonogram (przypomnę tylko, że wszystkie zaczynają się po północy, więc... może lepiej przyszykujcie zamiast herbaty kawę).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 19 lutego 2021, 22:40   Muidus
dejta mnie więcej gier, więcej może żyjcie ciągnie się dobrze nawet jak czeka mnie małżeństwo
piątek, 19 lutego 2021, 21:38   LordPoland
@SerwusX - Płaciło się tylko tylko za dodatki które dawali, Blizzcon jest nic nie warty, co potwierdza ta edycja. A te "dodatki" mozna osobno kupic i tak za cene biletu, więc xD
piątek, 19 lutego 2021, 21:15   SerwusX
Oho, to w tym roku nie trzeba płacić, żeby usłyszeć 30 sekund przed resztą świata, że robią gierkę na komórki i kolejny dodatek do WoWa?
piątek, 19 lutego 2021, 20:56   goliat
Może na tym evencie zapowiedzą wreszcie Crash Team Racing: Nitro Fueled na PC, bo wiadomo już, że Diablo IV i Overwatch 2 nie ukażą się w tym roku. Ciekawe, co z ewentualnym remakiem Diablo 2?

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W jednej z nich rośnie szyja, w drugiej nos, a w trzeciej serce.

Komentarzy:
3

Karol Kopańko, autor książki „Polski e-sport”, prezentuje w bardzo obszernym artykule sylwetkę Marcina „Jankosa” Jankowskiego – utalentowanego i utytułowanego zawodowego gracza w League of Legends.

Komentarzy:
1

God of War na PS5 jest dokładnie tym, czego mogliśmy oczekiwać po jednej z najwybitniejszych gier poprzedniej generacji – najlepszym doświadczeniem, jakie obecnie może zaoferować nowa konsola Sony.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z