Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKnights of the Old Republic: Trzecia część powstaje i nie pracują nad nią BioWare ani EA [PLOTKA]

Witold poniedziałek, 25 stycznia 2021, 8:55 News

Festiwal spekulacji czas zacząć.

Na hasło „KotOR 3” midichloriany intensywnie buzują w naszych żyłach już od ponad 15 lat. Niezależnie od tego, czy wyżej stawiacie pierwszą część (BioWare) czy „dwójkę” (Obsidian), na pewno przyznacie, że mimo sporych obietnic sieciowe The Old Republic nie zaspokoiło naszego głodu erpegów w świecie Gwiezdnych Wojen. Nie chcąc się niepotrzebnie zamęczać, przestaliśmy nawet chyba co marzyć o kontynuacji serii, choć nawet sam Disney zainteresował się tematem.

Doniesienia w sprawie ewentualnych remake'ów i sequeli słyszeliśmy już rok temu, jednak koniec monopolu EA na gry w uniwersum nadał wydarzeniom zupełnie nowy bieg. Według informacji podcastu Bespin Bulletin kolejna odsłona Star Wars: Knights of the Old Republic faktycznie powstaje i – jak wiele na to wskazuje – nie tworzy jej BioWare ani prawdopodobnie żaden z oddziałów Electronic Arts.

Jeszcze w grudniu Jason Schreier z Bloomberga stwierdził zaś, iż „na pewno nikt nie zgadnie”, jakie studio odpowiada za kontynuację serii. Nate Najda z Wushu Studios w odpowiedzi napisał, że tożsamość studia tworzącego „trójkę” „nie jest aż tak tajemnicza”, ale większość osób po prostu nie kojarzy jego nazwy.

Bespin Bulletin dotarło też do informacji o powstającej produkcji z łowcą nagród w roli głównej (na jej temat nie wiemy niestety nawet, kto za nią stoi). Również EA ma mieć w zanadrzu kolejny niezapowiedziany jeszcze tytuł w tym świecie.

Choć oczywiście powyższe doniesienia należy traktować z ostrożnością, pozwalają mieć nadzieję, że fanów Gwiezdnych Wojen czekają tłuste lata. A niecierpliwie wypatrując jakichkolwiek oficjalnych ogłoszeń, możemy zabić czas zgadywaniem, jakie to studio może tworzyć trzeciego Kotora.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 27 stycznia 2021, 0:10   LordRegis
może to studio to CDPR? :D
wtorek, 26 stycznia 2021, 15:59   Juneo
Pamiętam jak kiedyś był polski projekt spolszczenia Kotor'a 2. Wspierałem go finansowo i faktycznie jeśli dobrze pamiętam do udało się go dokończyć i pobrać. Ehh, dobre czasy :) Przypominam, że Kotor'a 1 można kupić sklepie Google Play, choć nie jest to co samo na PC, to fajnie mieć ten tytuł dosłownie w kieszeni. Kochałem dźwięk miecza świetlnego w tej grze. Bodajże klawiszem X szło machać bronią i uwielbiałem ten dźwięk, gdy po wciśnięciu twoja postać włączała go <3
wtorek, 26 stycznia 2021, 12:54   Celdur
@DantesPatrz pan, a ja mam zupełnie przeciwne odczucia. O ile jeszcze KOTOR 2 postawiłbym o stopień niżej od pierwowzoru(choć to i tak znakomita uczta), tak NWN 1 do 2 po prostu się nie umywa.
wtorek, 26 stycznia 2021, 10:47   Pipes
Mój ulubiony rpg... Coś czuję, że to będzie skok na kasę :/
wtorek, 26 stycznia 2021, 8:46   Dantes
@DETHKARZ gry od Obsidian Entertainmen są zacznie słabsze od Bioware, grywalnie i fabularnie nie dają rady, Knights of the Old Republic 1 była lepsza od 2 i podobnie było z Neverwinter 1 dawała radę ale 2 to nie porozumienie, nie dobrze się stało Bioware upada ale to winna EA kto zaczynał grać od Bladurs Gate 1 to wiedział, że otrzyma grę dobrej jakości.
wtorek, 26 stycznia 2021, 1:23   Andriu
jasne że tak bo w taki sposób rozmawiam . "wo gule czy w ogóle niema dal mnie fonetycznej różnicy oj tam oj tam 38 tak mówię i jest ok
poniedziałek, 25 stycznia 2021, 22:58   asparagus
@Andriu "wo gule mi nie pasują"
Mi też ghule nie pasują. :)
poniedziałek, 25 stycznia 2021, 22:36   DETHKARZ
O tak! Tej gry nam potrzeba. A druga część była dla mnie znacznie słabsza od jedynki, nie chodzi tylko o to, że była niedokończona, ale i fabularnie była nudniejsza i trochę głupia, no i też była za bardzo wydłużona... 10/10 dla I i 8/10 dla II.
poniedziałek, 25 stycznia 2021, 20:35   mosieznypatyczak
@Andriu Nie chcę być złośliwy... ale wyobrażasz sobie, że podchodzisz tak do kogoś, kogo znasz i mówisz mu dosłownie tak, jak to napisałeś? Bo ja czegoś takiego sobie nie wyobrażam. A co do newsa - liczę, że KotOR 3 powstanie i będzie tak dobry, jak pierwsza i druga część.
poniedziałek, 25 stycznia 2021, 20:32   Celdur
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHH :D

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…mamusia ubiła tylko dlatego, że zaciął się na ścianie budynku.

Komentarzy:
6

Ja też nie wiedziałam aż do piątku, a teraz dzielę się tą wiedzą z Tobą.

Komentarzy:
8

…i tracę punkt poczytalności.

Komentarzy:
3

Głuchowski to przede wszystkim ojciec Uniwersum Metro 2033 – powieści z tego cyklu zapewniły mu popularność i dały początek świetnej serii gier. Autor parę razy już jednak udowodnił, że potrafi uciec od klaustrofobicznych klimatów. Tym razem jest podobnie – ale też nie do końca. Bo klimat postapo można wyciskać z każdej ze stron.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z