Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Fortnite: Piłka nożna wchodzi do gry, a pomaga w tym sam Pelé [WIDEO]

Witold środa, 20 stycznia 2021, 9:24 News

A także 23 drużyny z całego świata.

Hitowe battle royale Epica znane jest z nieustannie trwających w grze różnorakich wydarzeń, gościnnych występów czy ograniczonych czasowo atrakcji. Firma nie szczędzi w końcu milionów dolarów na tego rodzaju promocję, dzięki czemu na polu bitwy mogliśmy spotkać niedawno m.in. Kratosa.

W zalewie kolejnych bohaterów popkultury nowy pomysł studia wydaje się dość oryginalny. Postanowili bowiem połączyć Fortnite'a ze... światem piłki nożnej. W tym celu podjęto współpracę z 23 drużynami (wśród nich m.in. Juventus, West Ham czy AC Milan), dzięki czemu fani zyskają dostęp do strojów poszczególnych klubów.

Sympatię może budzić także zaangażowanie legendarnego Pelégo, którego charakterystyczny sposób cieszenia się po strzelonej bramce (jak twierdzą twórcy, wykonywał ten gest 1282 razy) został przeniesiony do produkcji jako emotka.

Dziś rusza zaś Pelé Cup, podczas którego gracze mogą wybrać prócz cyfrowych dóbr także koszulki FC Santos z autografem (w niej przez lata grał właśnie Pelé). Szczegóły TUTAJ.

Oczywiście nie mogło w związku z tym zabraknąć inspiracji piłką nożną w samej grze:

A skoro jesteś już w grze, sprawdź naszą nową, inspirowaną piłką nożną wyspę wyróżnioną w centrum kreatywnym! Gracze muszą w nim używać własnych ciał, kilofów, wzmocnień, przyspieszaczy i innych, by pokonać przeciwników i wygrać w eliminacyjnym trybie 4 na 4. Każda gra składa się z dwóch rund, których zwycięzcy przejdą dalej, a pozostałe drużyny będą walczyć o 3 i 4 miejsce w drugim meczu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 20 stycznia 2021, 19:55   w1ntermu7e
Wszystko tylko żeby więcej bramek mógł wbić ❤️

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W odcinku z tego tygodnia odnajdą się przede wszystkim entuzjaści grania we dwoje. A także ci, którzy mają ochotę rzucić wszystko i uciec do lasu.

Komentarzy:
2

To samo co każdego dnia, Pinky. Pijemy wino i mścimy się na ludzkości.

Komentarzy:
7

Czy zdecydujesz się poznać odpowiedzi na wszystkie pytania, jeśli nie będziesz mógł się nimi z nikim podzielić?

Komentarzy:
5

Obchodzę na Twitchu miesiąc urodzinowy i prawie w nic nie gram, a potem przychodzi weekend i panikuję, bo nie mam nic do „Sprawdzam”!

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z