Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Devil May Cry 5: Special Edition – Vergil pokazuje swoją moc na nowych gameplayach [WIDEO]

Witold środa, 4 listopada 2020, 10:51 News

Prócz tego możemy zobaczyć chociażby tryb Legendary Dark Knight.

Wszyscy zadajemy sobie to pytanie: w co będziemy grać podczas następnej generacji? Odpowiedź jest prosta: w produkcje, które już graliśmy. Nie dość, że zarówno Xbox Series X/S, jak i PS5 zaoferują kompatybilność wsteczną względem obecnych konsol, to wielu twórców przygotowuje specjalne, wykorzystujące moc nowych urządzeń edycje swoich tytułów.

Zwykle takie zmiany mają nie ograniczać się wyłącznie do zwiększenia rozdzielczości i dodania ray-tracingu. W przypadku Devil May Cry 5 w pakiecie dostaniemy tryby Turbo i Legendary Dark Knight, a także opcję wyświetlania obrazu w 120 fps-ach (będziemy mogli wybrać też między 4K w 30 fps-ach i 1080p w 60 fps-ach). Największą atrakcją będzie jednak możliwość wcielenia się w Vergila, weterana serii.

Devil May Cry 5: Special Edition możemy teraz zobaczyć na kilku gameplayach:

Devil May Cry 5: Special Edition na Xboksie Series X/S pojawi się 10 listopada, a na PS5 19 listopada (rzecz jasna mowa o debiucie w naszym kraju). Posiadacze obecnych wersji Vergila zakupią w DLC.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 5 listopada 2020, 20:35   deanambrose
from suxware mogłoby się uczyć jak robić system walki.
środa, 4 listopada 2020, 18:54   Dantes
@mustang1x1 pamiętam jak byłem rozczarowany Devil May Cry: HD Collection na Pc słaba jakość przy tej kolekcji poraża, brak efektów rozmycia, głębi tła, tekstury słabo filtrowane, filmiki w formacie 4:3 zamiast 16:9, Capcom pcha głównie kasę w serie Street Fighter, Resident Evil, Monster Hunter to na czym zarabia masę kasy ale w końcu ich flagowe serię się przejedzą graczom i będą musieli zainwestować w mniej znane serie.
środa, 4 listopada 2020, 18:45   Dantes
@mustang1x1 problemem Devil May Cry to niszowa seria na Pc słabo się sprzedaję na konsoli trochę lepiej na dodatek Capcom ostatnio kiepsko się przykłada Devil May Cry 5 nie oferuje wiele nowego w systemie walki jednie nową oprawę graficzną w porównaniu do Bayonetta masz lepszy system kombosów, bardziej wykręcony system walki, motyw z dodanie Vergila ciągnie od DMC 3 i DMC 4 zrobiony jest na odczepnego dodajemy nową postać bez nowych poziomów, przeciwników, boss czy nowej fabuły, więcej kreatywności trzeba.
środa, 4 listopada 2020, 18:16   kazijashi
Prawdopodobnie test pod jakąś przyszłą gre CAPCOMu albo może wybiegają daleko pod DMC6, patrząc na zakończenie. A może po prostu coś na mode z Soulsów chcieli mieć w swojej grze. A może planowali dać prawdziwy COOP w SE, ale coś jednak nie poszło :)
środa, 4 listopada 2020, 17:47   mustang1x1
Na PC nie dostaniemy ani trybu LDK (poziom trudności z hordami przeciwników) , ani trybu turbo (gra jest o 20% szybsza), ani raytracingu. O ile ta decyzja jest zrozumiała na konsolach poprzedniej generacji ze względu na ograniczenia techniczne - to na PC jest to kompletnie nie zrozumiałe.
środa, 4 listopada 2020, 12:31   gamingman21
Kawalorn +1. No też się zastanawiam po co ten co op w tej grze w takim stanie w jakim jest. Jaki był cel tego? Implementacja sieci dla tych 2 czy 3 misji, moim zdaniem miała się z celem.
środa, 4 listopada 2020, 11:47   Kawalorn

@lastmandstanding Co-op oficjalny jest ale tak mało że nie wiem po co wogóle robili. Końcówka jednej misji pozwala graczowi Nero i V powalczyć chwilę razem i jedna cała potem pozwala całej trójce walczyć razem. Gracze są dobierani losowo z tych akurat przechodzacych daną misję. Tyle tego jest. Aczkolwiek na PC zrobili mod pozwalający grać dowolną kombinacją postaci na dowolnej misji.

środa, 4 listopada 2020, 11:25   lastmanstanding
gamingman21 Możesz wyjawić jak ma się tam tryb kooperacji? to zwykły coop campaign? Czy jakiś tryb? Oficjalny, czy mod?
środa, 4 listopada 2020, 11:19   gamingman21
czekam na dlc. do dziś gram, i dalej za cienki na platyne jestem. przejście gry bez bycia trafionym na najwyższym poziomie trudności, i zdobyć rangę s we wszystkich misjach.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Czy, w tym przypadku, budowania i niszczenia.

Komentarzy:
6

I całkiem często ktoś mi oddaje.

Komentarzy:
3

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
14

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z