Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

God of War: Na PlayStation 5 zagramy na starych save’ach i w 60 fps-ach

Witold wtorek, 27 października 2020, 9:25 News
PS4

Niczego innego nie oczekiwaliśmy, ale i tak miło usłyszeć potwierdzenie.

Dla jednych ostatni God of War jest grą generacji, dla innych – „tylko” świetną produkcją i jednym z najlepszych exclusive'ów Sony. Nic dziwnego, że jego wyczekiwany niecierpliwie sequel znajduje się w gronie kluczowych tytułów tworzonych z myślą o PS5. Nim jednak w niego zagramy, ponownie będziemy mieli okazję zobaczyć, jak rozpoczął się Ragnarok.

O powrocie God of Wara w ramach kompatybilności wstecznej wiedzieliśmy już od wrześniowej prezentacji firmy. Dzieło Santa Monica Studio wejdzie bowiem w skład PlayStation Plus Collection, zestawu hitów z PS4, do którego na „piątce” dostęp zyskają wszyscy opłacający PS Plusa. Developerzy podzielili się szczegółami, jak będzie to wyglądać w praktyce. Grę będziemy mogli włączyć w trybie wydajności („Favor Performance”), dzięki czemu zadziała nawet w 60 klatkach na sekundę. Słowo klucz to „nawet”, ale miejmy nadzieję, że ewentualne spadki płynności będą niezauważalne. Graczy ucieszyć powinno też przeniesienie save'ów – może w końcu dopadnę te kilka walkirii, które swego czasu zostawiłem sobie na później.

Studio poinformowało także, że zapisy stanu gry z God of War III Remastered również przewędrują z nami na nową konsolę. Obie produkcje uruchomimy 19 listopada, kiedy to PS5 trafi w Polsce do sklepów.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 27 października 2020, 20:26   nietrol
Zrobiłem to na 100 procent, nie za bardzo mam do czego wracać. Może jedynie z ciekawości jak to będzie działać. Zwłaszcza że na ps4 pro w trybie wydajności absolutnie niczego mi nie brakowało.
wtorek, 27 października 2020, 17:48   kaim552
PS1, PS2, PS3(FAT)
Xbox360, Xbox One
Nintendo - chyba wszystko poza Switch'em
I nagle PS5 ma wsteczną - Wow, coś nowego :P
wtorek, 27 października 2020, 13:57   lastmanstanding
Nezi23 a wcześniejsze? 3 kroki w tył i jeden do przodu nie oznacza nic nowego, ale niektórzy mają pamięć 4letnią, stąd takie państwo, mało wymagające
wtorek, 27 października 2020, 13:03   ja0lek
Podziękuję. Już dawno żadna gra mnie nie wynudziła tak jak gow.
wtorek, 27 października 2020, 12:50   Nezi23
@Taz159357 Poprzednie generacje (może xbox trochę) nie wspierały pełnej wstecznej kompatybilności z dodatkowo podbitym frameratem, więcej tak, jest to coś nowego.
wtorek, 27 października 2020, 10:47   taz159357
WoW na nowym sprzęcie odpalimy starą grę NAWET DO 60 fpsów SZOK [zobacz zdjęcia]

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Czy, w tym przypadku, budowania i niszczenia.

Komentarzy:
6

I całkiem często ktoś mi oddaje.

Komentarzy:
3

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
14

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z