Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Partisans 1941: Rosyjski kuzyn Commandosów już dostępny [WIDEO]

Witold czwartek, 15 października 2020, 12:59 News

Taktycznych skradanek nigdy dość.

Izometryczne gry taktyczne kładące nacisk na skryte działanie przeżywają ostatnio mały renesans. Remaster drugich Commandosów może nie zachwycał, ale już Desperados 3 oczekiwania fanów z pewnością zaspokoiło. W drodze znajduje się też War Mongrels naszego rodzimego studia Destructive Creations, a na rynek trafiło właśnie Partisans 1941.

Produkcja rosyjskiego Alter Games wrzuca nas w buty sowieckich partyzantów sabotujących niemiecką ofensywę podczas operacji „Barbarossa” w 1941. Jak w starym, dobrym Robin Hood: Legenda Sherwood pomiędzy misjami trafimy do bazy, w której uzbroimy nasze oddziały, odpoczniemy etc. Nasze działania mają na celu zapewnienie obrońcom Leningradu dodatkowego czasu na przygotowanie się do walk o miasto. Nieprzypadkowo wybrano własnie to wydarzenie: dla Rosjan to kwestia szczególnie doniosła, a trwające ponad dwa lata oblężenie jest do dzisiaj ważnym symbolem dla rosyjskich patriotów. 

Partisans 1941 dostępne jest na Steamie w cenie 100 zł (obecnie przecenione do 90 zł).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 17 października 2020, 16:14   DUSTDEVIL
@morphisiusz, typowe pieprzenie polskiego pseudopatrioty. Gra otwartym tekstem mówi jakim dnem w 1941 była Armia Czerwona i jeden z przeciwników, Polizei to sowieccy zdrajcy.
sobota, 17 października 2020, 1:11   fanboyfpsow
Hmmm może o NKWD nie będzie ale czy będzie coś o Otriacie Bielskich?
czwartek, 15 października 2020, 23:49   Radoslav
Demko było w porządku, więc i pełna wersja może być ciekawą propozycją na jesienne wieczory, a już na pewno przystawką przed przyszłorocznym War Mongrels.
czwartek, 15 października 2020, 17:53   kugron
Trzeba pamiętać że tak jak Polacy gdy słyszą "Armia Krajowa", nie myślą o Burym i innych ludobójcach, tak Rosjanie gdy słyszą "Armia Czerwona" nie myślą o NKWD w Katyniu. W większości Armia Czerwona była zwykłymi ludźmi oddającymi życie w walce przeciw nazizmowi. Wręcz to w niej podczas wojny umarło najwięcej żołnierzy.
czwartek, 15 października 2020, 16:33   Uplink
Trzeba pamiętać, że dla Rosjan wciąż Armia Czerwona kojarzy się raczej dobrze, w dużej mierze dzięki odpowiedniej propagandzie. Miło byłoby gdyby nie zakłamywali historycznych zbrodni (a przecież nikt rozsądny nie będzie za nie obwiniał współczesnych Rosjan).
Mechanicznie wygląda ciekawie.
czwartek, 15 października 2020, 16:01   DrHouse1993
@morphisiusz
Jesteś tak mało ambitny, że poprostu przepisałeś słowo w słowo komentarz RevanitaPL na stronie Encyklopedia Gier:
"Ta, kolejna gra robiąca z Armii Czerwonej bohaterów. Oficerowie NKWD mordujący polaków będą elitarnymi bohaterami" Brawo Ty
czwartek, 15 października 2020, 13:24   morphisiusz
Kolejna gra robiąca z Armii Czerwonej bohaterów. Oficerowie NKWD mordujący polaków będą elitarnymi bohaterami. Jak dla mnie super, granie komunistycznymi zbrodniarzami to coś nowego. Ciesze się że autorzy poruszyli ten temat.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Bezkompromisowa zabawa w 4K.

Komentarzy:
8

...i LG 27GN950 wychodzi ta sztuka bardzo dobrze.

Komentarzy:
6

W tym roku World of Tanks, niezwykle popularna gra free-to-play online, obchodzi swoje 10. urodziny. Świętowanie trwa już dobre pół roku i powoli zbliża się do końca, jednak wciąż jest czas, by... zgarnąć kilka prezentów!

Komentarzy:
11

Mitologia grecka, legendy arturiańskie i płaska Ziemia.

Komentarzy:
6

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z