Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

EA Access i Origin Access zmieniają się w EA Play

Witold poniedziałek, 17 sierpnia 2020, 10:57 News

Impreza, którą przez lata znaliśmy jaką EA Play, stanie się EA Play Live.

Oj, Electronic Arts chyba pozazdrościło Microsoftowi bałaganu wokół nazewnictwa Xboksów i samo postanowiło namieszać nieco w głowach swoich fanów. Z drugiej strony wydawcy przyświeca słuszna idea połączenia EA Access i Origin Access Basic w jedną usługę – w końcu i tak do tej pory różniły się tylko tym, że jedna z nich dostępna była tylko za pośrednictwem Origina.

Od jutra (18 sierpnia) oba abonamenty staną się po prostu EA Play i doczekają się odświeżenia wyglądu. Origin Access Premier zamieni się zaś w EA Play Pro. Poza tym wszystko pozostanie jak dawniej, choć Elektronicy zapowiadają, że w nadchodzących miesiącach subskrypcja zostanie rozbudowana o nowe opcje.

Dotychczasowe EA Play, czyli coroczna konferencja firmy organizowana przy okazji targów E3, przemianowana została na EA Play Live – zresztą ostatnia edycja imprezy nosiła już tę nazwę. Electronic Arts nie wspomniało przy tym o dacie debiutu usługi na Steamie, ale nie bylibyśmy aż tak zaskoczeni, gdyby również stało się to jutro.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Electronic Arts,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 17 sierpnia 2020, 15:40   DEO
Zrobili by multiplatformowość to bym wykupił :P
poniedziałek, 17 sierpnia 2020, 14:32   taz159357
Oj wydaje mi się, że nic z tego dobrego nie wyjdzie, a dodatkowe opcje to będzie inna nazwa na znacznie droższy access basic, zaś sam basic za 15 zł w swojej ofercie będzie miał o wiele mniej do zaoferowania.
poniedziałek, 17 sierpnia 2020, 14:20   M4ciejWzgarda
XD

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Battlefield VI także na PS4 i XBO. Ponad 3/4 przychodów EA pochodzi z mikrotransakcji i abonamentów

News
środa, 12 maja 2021

battlefield-vi-takze-na-ps4-i-xbo-ponad-34-przychodow-ea-pochodzi-z-mikrotransakcji-i-abonamentow FIFA 21 może pochwalić się 25 milionami graczy, liczba użytkowników FUT-a wzrosła zaś w ciągu ostatniego roku o 16%.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

„Wyszeptałam słowa, które kowale wypowiadają w kierunku żelaza; które mordercy wypowiadają w kierunku swoich ofiar; które ogień wypowiada w kierunku tego, co je karmi. Tylko ja wiem, czego dokonałam, ale ukształtowało to moją ścieżkę”.

Komentarzy:
7

W odcinku z tego tygodnia odnajdą się przede wszystkim entuzjaści grania we dwoje. A także ci, którzy mają ochotę rzucić wszystko i uciec do lasu.

Komentarzy:
2

To samo co każdego dnia, Pinky. Pijemy wino i mścimy się na ludzkości.

Komentarzy:
7

Czy zdecydujesz się poznać odpowiedzi na wszystkie pytania, jeśli nie będziesz mógł się nimi z nikim podzielić?

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z