Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

People Can Fly tworzy nową grę AAA

Witold piątek, 31 lipca 2020, 9:44 News

Oczywiście na konsole następnej generacji.

Polska branża gier przeszła długą drogę do miejsca, w którym się teraz znajduje, a jedną z firm za to odpowiedzialnych jest właśnie People Can Fly. Ich Painkiller wzbudził zachwyty na całym świecie, podobnie zresztą jak kilka lat młodszy Bulletstorm. Nie bez powodu w końcu Epic zdecydował się zakupić studio oraz przemianować je na Epic Games Poland. Po odzyskaniu niezależności i dawnej nazwy developerzy związali się ze Square Enix. Wraz z tym wydawcą przygotowują Outriders, przyjemnego (przynajmniej w pierwszych godzinach) loot shootera, do którego wciąż próbują jednak przekonać swoich fanów kolejnymi materiałami z gry.

Miarą ambicji firmy niech będzie fakt, że nie jest to jedyna wysokobudżetowa produkcja, jaką przygotowuje. People Can Fly ogłosiło, że w otwartym przed rokiem studiu w Nowym Jorku trwają prace nad tytułem AAA przeznaczonym na konsole następnej generacji, pecety i platformy streamingowe. W ciągu najbliższych 12-18 miesięcy amerykański oddział zatrudni dziesiątki nowych pracowników, a także otworzy nową siedzibę w Montrealu. W pracach nad grą nowojorską komórkę wspomogą studia w Warszawie, Rzeszowie i Newcastle.

O samej produkcji wiemy na razie jedynie tylko to, iż będzie projektem oryginalnym i przedstawicielem gatunku action-adventure. Jakiekolwiek szczegóły poznamy zapewne dopiero w przyszłym roku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 31 lipca 2020, 11:49   Uplink
@FryingPan - bo to nie jest zapowiedź skierowana do graczy, tylko analityków ekonomicznych, inwestorów, ludzi szukających zatrudnienia, itp.
piątek, 31 lipca 2020, 11:35   FryingPan
SZOK, NIEDOWIERZANIE
nigdy nie rozumiem takich zapowiedzi lol
@goliat i co w tym dziwnego? xd znajomy pracuje w jednym studiu i gadam że ciągle ktoś nowy sie pojawia
piątek, 31 lipca 2020, 10:15   goliat
Ostatnio na ich profilu Facebook prezentowali nowe 7 osób, które zatrudnili.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z