Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Rocket Arena: Dynamiczny shooter z darmowym weekendem [WIDEO]

Witold piątek, 31 lipca 2020, 8:57 News

Dzięki niemu gra bije rekordy popularności. Tj. swoje rekordy.

Nie winię was, jeżeli w pierwszej chwili pomyśleliście, że to hołd dla Queke'a III: Arena. Pomijając nazwę, ograniczenie rozgrywki do korzystanie z wyrzutni rakiet mogło przywoływać skojarzenia ze starymi, dobrymi czasami, kiedy to godzinami ćwiczyło się rocket jumpy etc. Dość szybko okazało się jednak, że z Quakiem ma to wspólnego nie aż tak dużo... co nie znaczy oczywiście, iż nie warto na grę rzucić okiem.

O istnieniu Rocket Areny dowiedzieliśmy się podczas EA Play, a jej premiera miała miejsce już miesiąc później. Tytuł nie cieszył się jednak przesadnie dużym zainteresowaniem, dlatego twórcy zdecydowali się na jedyne słuszne rozwiązanie: ruszyli z darmowym weekendem. Do 3 sierpnia o 19:00 bez opłat grać mogą użytkownicy Steama (TUTAJ). Posiadacze Xboksów One bawić się mogą zaś do 2 sierpnia o 23:59. Już dzisiaj o 17:00 produkcja wejdzie w skład EA Access i Origin Access. Jednocześnie sama gra jest znacząco przeceniona na PS4 (21 zł ze 125 zł).

W tym tygodniu w Rocket Arena rozpoczął sezon pierwszy przynoszący nową bohaterkę czy mapy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 2 sierpnia 2020, 20:27   2real4game
@RazorR - opinię można sobie wyrobić. Można nawet kupić. Tylko po co, skoro później i tak nie będzie z kim grać?
piątek, 31 lipca 2020, 12:13   goliat
Bez przejścia na model F2P będzie ciężko o sukces. Zresztą już ścinają cenę o 80%, co tylko pokazuję, że z popularnością nie jest za wesoło.
piątek, 31 lipca 2020, 11:03   KoichiSan
@lukegaX chciałbym...
piątek, 31 lipca 2020, 10:50   lukegaX
Już myślałem że chodziło o tego słynnego moda do Quake 3 a nie o jakieś kolorowe Frortnajto-Minecraftwo-Overwatcho nie wiadomo co
piątek, 31 lipca 2020, 10:16   RazorR
Gra ma swoje wady (mechanika uników kuleje, a prędkość na ziemi naszych postaci to śmieszny żart), jednak mimo wszystko bawię się całkiem nieźle.
Polecam wypróbować w ten weekend i samemu wyrobić sobie opinię.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z