Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[Na marginesie] Phantasy Star Online 2 na Steamie oraz nowinki dla fanów zwierząt w Red Dead Online

Witold środa, 29 lipca 2020, 18:00 News

A oprócz tego nowości w Animal Crossing: New Horizons, potwierdzenie prezentacji Microsoftu w sierpniu i Wiedźmin 3 w Skyrimie.

Phil Spencer przed kilkoma dniami raz jeszcze potwierdził, że w sierpniu odbędzie się „prawdopodobnie” kolejne wydarzenie związane z Xboksem. Miało to miejsce podczas wywiadu z iJustine. Ponieważ a) o takowej prezentacji mówi się od dawna (zobaczymy pod czas niej zapewne tańszą wersję nowej konsoli), b) Microsoft potwierdził już swoją obecność na Gamescomie. Oczywiście firma może też zorganizować w sierpniu dwa pokazy.


Coś dla fanów Wiedźmina, którym znudziło się przechodzenie w kółko trylogii CD Projektu. Niejaki LowEnder postanowił przerobić Skyrima na Dziki Gon. Po co? Trudno właściwie powiedzieć, ale takie eksperymenty zawsze nas interesują:


Jak tam wyspiarze, wciąż gracie w Animal Crossing: New Horizons? Ja się nieco na grę obraziłem z powodu za rzadkich wizyt Redda i jego łodzi pełnej fałszywych oraz kradzionych dzieł sztuki, ale kolejne aktualizacje są niezłym pretekstem do powrotu. Już jutro tytuł wzbogaci się o pokazy fajerwerków (które sami zaprojektujemy), a także... sny. Dzięki nim odwiedzimy wyspy innych graczy, z tym zastrzeżeniem, że nic co wydarzy się we śnie, nie zostanie zachowane. Najważniejszą nowością jest jednak system odzyskiwania naszej wyspy po stracie Switcha. Aż dziw, że do tej pory nie było to możliwe.


Phantasy Star Online 2, obchodzące dopiero co 8 urodziny darmowe MMORPG, pojawi się na Steamie 5 sierpnia. Użytkownicy platformy dostaną z tej okazji specjalne prezenty, m.in. stroje Alyx i Gordona. Grę znajdziecie TUTAJ.


Red Dead Online nie stoi w miejscu. Hit Rockstara wzbogacił się właśnie o kolejną aktualizację, The Naturtalist.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 30 lipca 2020, 3:47   Pul
Na październik zapowiedziano darmowy update do Sekiro: stroje, wskazówki online i chyba tryb boss rush, a przynajmniej możliwość wielokrotnego pokonywania konkretnego bossa pod rząd.
środa, 29 lipca 2020, 20:18   zadymek
Ja głęboko wątpię, czy ktokolwiek, nawet największy fan, miałby ochotę przechodzić aż całą
trylogię choć dwa razy.
środa, 29 lipca 2020, 18:34   DaXmAn
C**j tam przerobił, to dalej Skyrim... nic szczególnego...

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z