Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Games with Gold: Sierpień z Red Faction i błotem/mechami/kanciastym sandboksem [WIDEO]

Witold środa, 29 lipca 2020, 8:58 News

Niestety nie mówimy o Minecrafcie.

Zdążyliśmy już poznać ofertę PS Plusa na sierpień, przyszła więc pora na Microsoft i jego usługę. W lipcu główną atrakcją Games with Gold było drugie Saints Row, a także kilka mniejszych (i wciąż dostępnych) tytułów. W nadchodzącym miesiącu również skakać z radości raczej nie będziemy.

Opłacający Xbox Live Gold pobiorą od 1 sierpnia Portal Knights (do 31 sierpnia), nieco kanciastego sandboksa z odrobinę erpegowym zacięciem. Prócz tego zdobędziemy też MX Unleashed (do 15 sierpnia), bardzo dobrze przyjęte motocrossowe wyścigi z pierwszego Xboksa. Od 16 sierpnia ściągnąć będziemy mogli Override: Mech City Brawl (do 30 sierpnia), w którym do boju ruszymy za sterami olbrzymiego mecha. Tego dnia powrócimy również do Red Faction II (do 30 sierpnia) od Volition. Jeżeli tęsknicie za FPS-ami z destrukcją otoczenia, z tego wyboru powinniście być zadowoleni.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 29 lipca 2020, 13:37   promant12
Kiedy nie masz już co dawać, więc sięgasz po tytuły z pierwszego XBOX'a.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z