Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers trafi na Zachód

Witold wtorek, 28 lipca 2020, 11:24 News

Niestety nie wiemy kiedy dokładnie.

Mijający rok jest dla miłośników serii – a także tych, którzy chcieliby nimi zostać – całkiem udany. Najpierw Persona 5 Royal trafiła pół roku po japońskiej premierze na Zachód, a kilka miesięcy później dość niespodziewanie (choć nie bez wcześniejszych plotek) na pecetach pojawiła się „czwórka”. Wydawca chwalił się zresztą świetnymi wynikami ostatnich odsłon, w których bardzo dobry rezultat uzyskała wydana tylko w Japonii Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers.

Produkcja to wyjątkowa, ponieważ mówimy o crossoverze Persony i Dynasty Warriors – tak, tego samego Dynasty Warriors, w którym w pojedynkę kładziemy trupem setki (jeżeli nie tysiące) przeciwników. I to w czasie jednej bitwy. Tytuł spotkał się się ze świetnym przyjęciem, rozchodząc się od lutego w blisko 500 tysiącach egzemplarzy. Wynik też z pewnością uda się jeszcze poprawić, bo wszystko wskazuje na to, że Scramble zawita na zachodnie rynki.

Jak donosi Persona Central, w opublikowanym wczoraj raporcie finansowym Koei Tecmo, firmy stojącej wraz z Atlusem za omawianą produkcją, pojawiła się informacja o zamiarze wydania Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers na Zachodzie. Nie wspomniano o konkretnej dacie (ba, nawet nie wiadomo, czy mowa o roku finansowym kończącym się w marcu 2021). Portal przypomina, że w marcu Atlus rozesłał do graczy ankietę, w której dopytywał o to, czy kupiliby ten tytuł w przypadku wypuszczenia go w Europie i Ameryce Północnej.

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers ukazało się w Japonii 20 lutego na PS4 i Nintendo Switchu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z