Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Nintendo: Prezes firmy przeprasza za dryfujące Joy-Cony

Witold środa, 1 lipca 2020, 8:46 News

Jeżeli jednak oczekiwaliście zdecydowanej interwencji, nie będziecie zachwyceni.

Ile się byśmy nie zachwycali najnowszą konsolą Nintendo i jak byśmy nie zachwalali różnych pomysłów firmy, nie możemy udawać, że Switch jest produktem idealnym. Najpoważniejszym jego problemem pozostają od momentu premiery dryfujące Joy-Cony*, z którymi po jakimś czasie użytkowania mierzyć musi się spora grupa klientów. Kolejne wersje sprzętu wcale tej przypadłości nie naprawiają, a najwięksi pechowcy potrafią napotkać tę usterkę ponownie nawet po odebraniu Pstryczka z serwisu.

Ostatecznie doprowadziło to w USA do pozwu zbiorowego przeciwko Nintendo i nagłośnienia problemu przez graczy i media z całego świata. Sprawa wciąż trwa (chociaż firma zyskała ostatnio nieco czasu na jej polubowne załatwienie), ale wielkie N po raz pierwszy zdecydowało się za całą sytuację z Joy-Conami przeprosić. Prezes spółki, Shuntaro Furukawa, podczas otwartego zebrania z akcjonariuszami firmy powiedział:

Odnośnie do Joy-Conów przepraszamy za wszystkie problemy, jakie spowodowały one naszym klientom. Nadal dążymy do ulepszania naszych produktów, ale ponieważ Joy-Cony są przedmiotem pozwu zbiorowego w Stanach Zjednoczonych, a problem ten jest nadal nierozwiązany, chcielibyśmy powstrzymać się od odpowiedzi dotyczącej konkretnych działań w tej sprawie.

Pozostaje mieć nadzieję, że Nintendo po latach upora się w końcu z tą – zdawać by się mogło – niedużą usterką.

*Gałki pozostają nieruchome, a konsola zachowuje się, jak gdyby były delikatnie wychylone.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Nintendo Switch,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 2 lipca 2020, 10:04   GhostTiger
@jackBronson no przy takiej ilości "Stability-Update'ów" nie ma się czym dziwić ;P Sprzętu teraz nawet meteoryt nie ruszy.
środa, 1 lipca 2020, 20:25   jackBronson
A 3DS za to przetrwa apokalipsę.
środa, 1 lipca 2020, 15:28   SolInvictus
Przeprosiny prezesa Nintendo raz na zawsze rozwiazaly problem.
środa, 1 lipca 2020, 14:58   tommy50
Dziad przeprasza, ale akcji serwisowej nie ogłasza.
W swoją skośną żyć niech sobie wsadzić przeprosiny za którymi nie idzie naprawienie wyrządzonych szkód.Wogole jestem nastawiony anty Switchow i anty Nintendo, a nigdy nie bylem.
Jednak poprzedni Prezes to był GOŚĆ, a ten to jakiś skunks
środa, 1 lipca 2020, 13:24   ja0lek
Fajnie, że wyjasniliscie co znaczy te dryfowanie.
środa, 1 lipca 2020, 9:36   Marcus93
Ja to zamiast przeprosin to poprosiłbym wymianę conów na takie co siedzą sztywno w konsoli i nie rozłączają się po odpięciu od ekranu, z dryfowaniem nie miałem jeszcze problemu ale wiem, że jest to nieunikniona sprawa nadchodząca w najbliższych miesiącach? latach??
środa, 1 lipca 2020, 9:12   taz159357
Pewnie prezes skąpendo wychodzi z założenia, że przeprosiny są warte więcej niż każde pieniądze, dlatego uważa ,iż problem kiepskiej jakości joy-conów został właśnie rozwiązany :)

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z