Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Minecraft Dungeons: Nowe DLC trafi do gry 1 lipca

Wokulski niedziela, 28 czerwca 2020, 17:35 News

Dżungla się przebudzi.

Już 1 lipca Minecraft Dungeons otrzyma nowe DLC o nazwie Jungle Awakens. Dla posiadaczy Bohaterskiej Przepustki będzie ono wliczone w jej cenę.

Dodatek wprowadzi trzy nowe poziomy oraz różne moby do pokonania. Grający zmierzą się również z dżunglowym bossem. Razem z tym wszystkim ukaże się darmowy update, który doda do gry nowy loch oraz zbalansuje nieco rozgrywkę.

Przypomnijmy, że Minecraft Dungeons zgarnęło przyzwoite oceny w recenzjach, a po premierze zdetronizowało Animal Crossing w sklepie Nintendo

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Wokulski

Podobne newsy

Minecraft Dungeons zdetronizowało Animal Crossing w sklepie Nintendo

News
niedziela, 7 czerwca 2020

minecraft-dungeons-zdetronizowalo-animal-crossing-w-sklepie-nintendo Symulator życia na wyspie utrzymywał się na pierwszym miejscu amerykańskiego eShopu aż 3 miesiące.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z