Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITUbisoft zaprasza na letnią wyprzedaż

Cursian sobota, 27 czerwca 2020, 11:06 News

Nie samym Steamem portfel ginie.

Valve już od czwartku bezlitośnie wydusza portfele graczy na całym świecie, ale gdyby ktoś zechciał również posłać polskich władców na emigrację do Francji, może to zrobić dzięki akcji Ubisoftu. Pod TYM adresem znajdziecie cały stosik przecenionych gier, dodatków i gadżetów, a poniżej tradycyjnie prezentujemy przegląd niektórych ofert.

  • Assassin’s Creed Origins – Gold Edition: 71,98 zł
  • Anno 1800: 112,45 zł
  • Far Cry – New Dawn: 64,95 zł
  • Might & Magic Heroes VII: 29,97 zł
  • Might and Magic VII - For Blood and Honor: 7 zł
  • South Park: The Fractured but Whole: 89,97 zł
  • The Settlers History Collection: 79,95 zł
  • Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint: 82,47 zł

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 29 czerwca 2020, 1:02   Fallschirmjager
Co do gier, słabizna. New Dawn nie grałem, z tego co kojarzę to ta sama, przerobiona mapa FC5, ale chyba już lepiej kupić FC5, znośna zabawa i oryginalne dlc, postarali się. A i tak polecam konkurencję, RDR2, Arthur is my boah. A zamiast Origins już lepiej Oddysey, gdzie mamy nie tylko ląd ale i morze, czyli główny element najlepszej po 2jce moim zdaniem części, czyli Black Flag. A za grosze Beyond Good & Evil, ma wyjść dwójka.
poniedziałek, 29 czerwca 2020, 0:33   Fallschirmjager
Ja z tego wszystkiego najbardziej uwielbiam takiego jelenia (prawdziwego, no powiedzmy), co to nie znosi białych i ma władzę nad ludźmi.
sobota, 27 czerwca 2020, 17:38   taz159357
@mapokl Chodzi o to by ludzie nie przynosili prywatnego życia do pracy, bo zazwyczaj skutkuje to zmniejszeniem wydajności wykonywanych obowiązków. Zazwyczaj gdy osoby z jednego działu są w związku, informuje się o tym dział hr, którzy oddelegowuje jedną z nich do innych zadań/innego działu.
sobota, 27 czerwca 2020, 17:31   mapokl
@Gavriel6 W firmie w której pracuje z 10%-20% to ludzie którzy są mężami/żonami innych pracowników, więc nie wiem czy to taki korporacyjny standard, a mówię o firmie >1000os Związki szef podwładny to co innego, ale tu o tym nie mówimy. Czyli gdy szeregowy zleceniodawca ma związek z innym szeregowym zleceniodawcą to jest zakazany konflikt interesu, ale gdy właściciel prezesem czyni własnego syna to nie jest? I o co chodzi z tym spoufalaniem się? Chodzi o to by ludzie się nie zrzeszali do związków?
sobota, 27 czerwca 2020, 16:56   Gavriel6
Mogłem być bardziej precyzyjny, fakt, ale to nie jest forum a dostęp do Google każdy ma. Chodzi o konflikt interesów, szczególnie ważny w regulaminie korporacyjnym (w większości korpo wygląda tak samo), - zabrania się współpracownikom spoufalania się, szczególnie między szefostwem a podwładnymi, nie mówiąc już o kontaktach seksualnych, bo to może zaburzyć ich osąd sytuacji i uniemożliwić im wypełnianie obowiązków. Za to można wylecieć z roboty, a firma może zostać pozwana za dopuszczanie takich praktyk.
sobota, 27 czerwca 2020, 15:52   DaeL
@Jacek112 @mapoki Wydaje mi się, że @Gavriel6 wyraził się nieprecyzyjnie. W USA nie ma kodeksu pracy, prawo pracy jest regulowane ustawami federalnymi, aktami ustawodawstwa stanowego (stąd różnice pomiędzy stanami) i orzecznictwem sądowym. Ale @Gavriel6 ma rację o tyle, że rzeczywiście związki romantyczne w miejscu pracy są ograniczane (zwłaszcza w relacjach szef i osoba podwładna) i wymagają "roboty papierkowej". Zapewne sytuacja w której Dr Disrespect chwalił się łóżkowym podbojem też była problematyczna.
sobota, 27 czerwca 2020, 15:51   CzlowiekKukurydza
@Gavriel6 W regulaminie Twitcha jest powiedziane, że nie można spać z innymi streamerami? I dlaczego płacić dorosłej pani za milczenie? Zgwałcił ją?
sobota, 27 czerwca 2020, 15:22   Jacek112
@Gavriel6 To nieźle powalony ten kodeks... Tak jak zapytał mapokl, tyczy się to również małżeństw?
sobota, 27 czerwca 2020, 14:48   mapokl
I czy w takim razie ta streamerka nie powinna być też zbanowana? Bo skoro on ją przeleciał na Twitchconie, to ona go też na tym Twitchconie przeleciała.
sobota, 27 czerwca 2020, 14:47   mapokl
@Gavriel6 Nie wiedziałem o takim przepisie. To małżonkowie nie mogą pracować razem w USA? Czy tyczy się to tylko grzeszników?

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z