Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITOvercooked do wzięcia za darmo w Epic Games Store

Witold czwartek, 4 czerwca 2020, 18:01 News

Jest to spore zaskoczenie, nie powiem.

Po wycieku, którego prawdziwość potwierdziła się dwukrotnie, mieliśmy dobre podstawy, aby spodziewać się w tym tygodniu darmowego ARK Survival Evolved. Epic wystrychnął nas jednak na dudka i tym razem bezpłatnie otrzymamy zupełnie inny tytuł.

W przeszłości był już zresztą na tej platformie rozdawany, dlatego entuzjazm graczy jest tym razem odrobinę mniejszy. Do 11 czerwca wszyscy chętni mogą bowiem sięgnąć po Overcooked – najlepszą grę imprezową, która jest w stanie zniszczyć nawet najtrwalszy związek. Jeżeli do tej pory nie dodaliście jej do swojej kolekcji, najwyższa pora – nawet w pojedynkę można się przy niej przyzwoicie bawić, chociaż oczywiście skrzydła rozwija dopiero podczas zabawy w większej grupie.

Overcooked pobierzecie za darmo Z TEGO MIEJSCA.

Za tydzień w Epic Games Store pojawi się zgodnie z tradycją kolejna tajemnicza produkcja. Wcale nie bylibyśmy zdziwieni, gdyby tym razem faktycznie było to ARK Survival Evolved.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 5 czerwca 2020, 11:08   kondiq91
@Muidus Do pewnego momentu może i tak, ale jeśli chce się wymaksować poziomy na wszystkie gwiazdki, to ze znajomymi (w Remote Play Together) zaczęliśmy mieć problemy na mapach na lodzie, gdzie we trzech ciężko się pomieścić żeby się nie spychać, no i problematyczne są mapy z trzema ciężarówkami, bo jednak bez sensownej strategii nie idzie tego wymaksować. Wbrew pozorom, dalej w coopie gierka staje się bardzo skillowa.
piątek, 5 czerwca 2020, 1:37   Muidus
@kondiq91 no ale serio to gra dla dzieci i matek, dodatkowo na imprezy, a kopiowanie komentarzy to tylko w nadgodzinach. Sam kupiłem 2ke dla dzieci znajomego
czwartek, 4 czerwca 2020, 21:48   ja0lek
@Muidus jest też to świetna gra do pogrania z żoną, czy dziewczyną, albo innymi osobami, które nie mają do czynienia z grami.
@Olorin ja z żoną właśnie kończę całą grę na 3 gwiazdki ;)
czwartek, 4 czerwca 2020, 21:46   ja0lek
Świetna gierka, szkoda jednak, że już drugi raz dają to samo.
czwartek, 4 czerwca 2020, 21:02   kondiq91
Ciekawi mnie kiedy Muidus się doigra za takie i podobne komentarze kopiowane pod mnóstwem newsów.
czwartek, 4 czerwca 2020, 20:13   Muidus
już to było za darmo, a tak po za tym to dobra gra dla dzieci poniżej 7 lat i oczywiście do madek
czwartek, 4 czerwca 2020, 20:11   Olorin
Gra jest świetna, nawet dla ludzi o niewielkim doświadczeniu z grami :) chyba że chce wszędzie 3 gwiazdki, to już hardcore.
czwartek, 4 czerwca 2020, 19:09   Dijkstra2013
Nie wiem co to, ale jak za darmo, to bjerę ;)

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z