Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Remedy: Niedługo usłyszymy zapowiedź nowej gry twórców Controla?

Witold środa, 27 maja 2020, 14:36 News

Dzień pełen znaków zapytania.

Przyjaźń Epica i Remedy trwa w najlepsze. Niedawno w sklepie Tima Sweeneya zadebiutował Alan Wake, Control pozostaje do sierpnia pecetowym exclusivem EGS-u, a już od kilku miesięcy wiemy, że obie firmy współpracują przy tworzeniu nowej gry. Być może najnowsze informacja pochodzące z bazy danych platformy dotyczą właśnie tej ostatniej.

Portal Multiplayer First zwrócił uwagę, że na gromadzącej metadane z Epic Games Store stronie Epicdata.info (analogicznej do SteamDB) pojawiły się ostatnio nowe wpisy związane z Remedy. Wszystkie są powiązane z projektem Big Fish – czym jest on jednak dokładnie, nie mamy pojęcia. Być może ma to związek ze wspomnianą już grą powstającą przy wsparciu Epica. Może mieć to też jakiś związek z tworzoną przez firmę CrossFire X, ale ponieważ studio odpowiada wyłącznie za kampanię dla pojedynczego gracza, ten trop może być błędny.

Nie wiemy jednak, kiedy usłyszymy coś więcej o Big Fish. Czy będzie to miało miejsce podczas nadchodzącego Summer of Gaming? W jego trakcie odbędzie się w końcu PC Gaming Show, który byłby dobrym miejscem na tego rodzaju zapowiedzi.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 29 maja 2020, 12:22   fanboyfpsow
@Debosy Nie powiem Alan wake miał specyficzny klimat i ta mroczna tajemnicza fabuła. Nie wiadomo było czy to co się dzieje, dzieje się naprawdę czy to fikcja opowiadana z książki ale jakoś tak pod koniec zaczynało mnie nudzić to ciągłe zabijanie światłem i wynudziło mnie do tego stopnia że nie ukończyłem jedynki a American nightmare do dziś nie ruszyłem.
czwartek, 28 maja 2020, 11:57   Debosy
@Funboyfpsow Alan Wake to dla mnie wzór do naśladowania jeśli chodzi o budowanie klimatu obrazem i muzyką, soundtrack Petriego Alenko to moim zdaniem najlepszy soundtrack do gry ever, Quantum Break z kolei oczarował mnie ciekawą i spójną fabułą. Obie gry uwielbiam. Mimo ze nie grałem Control to jakoś nie bardzo kumam klimatu tej gry, pewnie spróbuje jak się pokaże na steam.Nie licze na Quantum Break 2 , szanse są raczej marne, ale po prostu marzę o nowym Alan Wake.
czwartek, 28 maja 2020, 0:45   fanboyfpsow
Jak już nie raz pisałem Control strasznie mnie wynudził tak samo Alan Wake też ale za to Quantum breake było świetne ale raczej mało prawdopodobne by zrobili 2 cześć. 1 Część miała zamkniętą całość to raz a 2 zbyt droga w tworzeniu by dla nich była. Ja bym chciał nowego Maxa od nich no ale niestety Praw nie mają a szkoda a od Rock stara to albo się nie doczekamy albo tak za 15 lat dopiero:)
środa, 27 maja 2020, 23:37   jarecki
Dennisthemenace No raczej nie bo do niego prawa ma Rockstar.
P.S.Tytuł powinien brzmieć: "Remedy: Niedługo usłyszymy zapowiedź nowej gry twórców Control?" bez "a" na końcu.
środa, 27 maja 2020, 23:12   Dennisthemenace
To musi być nowy Max!
środa, 27 maja 2020, 22:31   DETHKARZ
Meh... Trza będzie dłużej poczekać jak zwykle przy exach epic china.
środa, 27 maja 2020, 20:01   tweety3d
Control 2 lub Quantum Break 2, o tak!
środa, 27 maja 2020, 16:32   VondesSznycel
ja bym chciał quantum break 2
środa, 27 maja 2020, 15:16   Parappa
Mi Control przypadł do gustu bardziej niż Alan Wake. Sama rozgrywka jest trochę toporna i powtarzalna ale atmosfera, fabuła i ta cała aura tajemniczości i nieznanego są świetne. Wzorowali się mocno na projekcie SCP
środa, 27 maja 2020, 15:03   DaeL
O! Żeby to był Alan Wake 2!

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z