Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

My Friend Pedro: Twórca „Johna Wicka” chciałby nakręcić ekranizację

Witold poniedziałek, 25 maja 2020, 8:52 News

Oj, też byśmy tego chcieli.

Derek Kolstad znany jest przede wszystkim z napisanej przez niego trylogii o Johnie Wicku – to jednak w zupełności wystarczy, byśmy darzyli go kredytem zaufania (przynajmniej w kwestii kina akcji). Scenarzysta pracuje w tej chwili nad m.in. „The Falcon and the Winter Soldier” oraz adaptacją Just Cause, ale nieustannie szuka nowych projektów. Wygląda na to, że znalazł dla siebie teraz produkcję idealną.

Podczas wywiadu dla Comicbook Kolstad został zapytany o swoje zawodowe plany. Odpowiedzieć powinna ucieszyć graczy, ponieważ scenarzysta próbuje nawiązać współpracę z twórcami My Friend Pedro oraz Bendy and the Ink Machine. Jak na razie przygotowuje prezentacje swoich pomysłów, mające przekonać twórców do współpracy (tzw. pitching). Co jak co, ale pierwszy z tych tytułów idealnie pasuje do twórczości Kolstada: i tu, tu podziwiamy w końcu poezję strzelanin i balet z kulami w roli głównej. Nieco mniej oczywistym wyborem wydaje się za to druga z produkcji, pierwszoosobowy horror, ale twórca jest nim zachwycony. Zresztą wizualnie jest to niezwykle ciekawa rzecz:

Oczywiście, fakt, że Kolstad chciałby nakręcić wspomniane ekranizacje, nie oznacza jeszcze, że mające do nich prawa studia się na to zgodzą.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 26 maja 2020, 15:03   lastmanstanding
nietrol a jak się kończy jedynka i dwójka?
poniedziałek, 25 maja 2020, 18:23   nietrol
Ale przecież Wick3 kończy się sceną gdzie Wick i Fishburne chcą wojny z Radą, czyli chyba najpierw Wick 4???
poniedziałek, 25 maja 2020, 16:50   KarczekWieprzowy
No
plz
no
poniedziałek, 25 maja 2020, 16:41   skurczybyczek666
@Witold:
"Odpowiedzieć" - "odpowiedź".
"i tu, tu" - chyba zabrakło drugiego "i".

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z