Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[PRZEGLĄD TYGODNIA] Honorowe G2A, upadłe CDP, prognoza pogody, bez gołych piersi?

Ninho poniedziałek, 25 maja 2020, 6:00 News

To był ciekawy tydzień.


 

Wygląda na to, że Epic Games Store zamierza się ścigać z GOG-iem w prokonsumenckim wyścigu. W sieci pojawiły się bowiem doniesienia o dość zaskakujących e-mailach od firmy. Osoby, które zakupiły niedawno tytuły znajdujące się obecnie w promocji, otrzymały informację o automatycznym zwrocie różnicy w cenie.

Brzmi świetnie. Naprawdę nie wiem, jak bardzo dużo złej woli trzeba, by nie lubić EGS. 


Zostajemy przy Epic Games, ale przechodzimy do ichniejszego engine'u – pamiętacie jeszcze pokaz Unreal Engine 5, który został nagrany na PlayStation 5? Okazało się, że developerzy w Chinach odpalili to samo demo na laptopie z RTX-em 2080 i mocnym SSD. Efekty? Lepsza wydajność niż next-genu Sony. O czym to świadczy? Właściwie o niczym, bo to wciąż tylko demo technologiczne, nic więcej. Ale ładne, skubane:


Oglądacie prognozę pogody? Pytanie retoryczne – proszę darować sobie hipsterskie "ja to nawet telewizora nie mam i telewizji nie oglądam". W 2020 roku prawdziwi hipsterzy TV mają i są na bieżąco ze wszystkimi serialmia paradokumentalnymi. 

Zboczyłem jednak z tematu – pytanie powyżej pojawiło się nieprzypadkowo. Okazuje się bowiem, że TVP nie marnuje pieniędzy na głupoty inwestuje w Unreal Engine. Prognoza pogody telewizji polskiej, dzięki Platige Image, będzie teraz upiększona tłami na silniku UE. Sam nie wiem, jak to skomentować.  


No cześć, zrobiliśmy wideo. Tzn. Grzesiu zrobił:


W ubiegłym tygodniu CD Projekt na chwilę prześcignął Ubisoft i był najdroższą spółką gamingową w Europie. Niezależnie jednak od tego, czy akurat CDPR jest nad francuskim gigantem czy pod, faktem pozostaje, że obecnie Redzi ciągną całą polską giełdę.

Ech, te głupie gierki. Do prawdziwej roboty byś się wziął. No cóż, lada chwila się wezmę...


 

Środę sponsoruje Mafia. Dokładniej Mafia II:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 26 maja 2020, 13:08   Winograd
jak som pierwsi, to muszo być gołe!

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
1

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z