Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Orlen Stay&Play: Kubica, Włodarczyk czy Fajdek w rozgrywkach Assetto Corsa oraz Rocket League [WIDEO]

Witold czwartek, 21 maja 2020, 15:14 News

W charytatywnej imprezie bierze udział ponad 40 sportowców i e-sportowców.

Tradycyjny sport powoli wraca do życia, ale do pełni formy jeszcze daleka droga. Dlatego w czasie pandemii wiele znanych nazwisk mogliśmy raczej zobaczyć na cyfrowych stadionach czy kortach – tak rywalizują chociażby piłkarze (także w Polsce – wczoraj ruszył ruszyła faza pucharowa Ekstraklasa Cup) lub tenisiści (a że w Mario Tennis Aces? To już zupełnie inna sprawa).

Na podobnych ruch skusił się również Orlen, który w maju ruszył z Orlen Stay&Play. Jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie:

To projekt, w którym sportowe emocje przenoszą się do świata e-sportu. Przez cały maj dla sportowców wspieranych przez PKN Orlen oraz ich kibiców zostaną przeprowadzone pełne emocji rozgrywki w wirtualnej rzeczywistości. Ponad 40 członków Orlen Team oraz Grupy Sportowej Orlen weźmie udział w e-sportowej rywalizacji wraz ze swoimi fanami oraz profesjonalnymi graczami.

Rozgrywki toczą się w dwóch produkcjach: Assetto Corsa oraz Rocket League. Zwycięzcy wielkich finałów zaplanowanych na 24 maja (Assetto Corsa) i 29 maja (Rocket League) wskażą instytucje, które otrzymają stosowny grant finansowy. W tym pierwszym tytule fani rywalizować będą z m.in. Robertem Kubicą, Pawłem Fajdkiem, Sofią Ennaoui czy Mikołajem Marczykiem. Na boiskach naszej ulubionej piłki samochodowej zobaczymy zaś chociażby ponownie Roberta Kubicę, Anitę Włodarczyk, Bartosza Kwolka, Andrzeja Wronę, Łukasza Krawczuka czy Bartosza Zmarzlika. Połączą oni siły zarówno z profesjonalnymi, jak i amatorskimi graczami. Więcej informacji na temat Stay&Play znajdziecie W TYM MIEJSCU.

Transmisje z treningów, kwalifikacji oraz finałów obejrzeć można na Twitchu Orlen Team. Chętni do wzięcia udziału w turnieju Rocket League mogą zapisać się TUTAJ.

Wczorajsza transmisja z Anitą Włodarczyk, Mateuszem Rudykiem i Patrykiem Krzywdą:

Twitch Orlen Team: 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 21 maja 2020, 17:47   Muidus
lubię mieć dziewczynę.....co ?

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Czy, w tym przypadku, budowania i niszczenia.

Komentarzy:
6

I całkiem często ktoś mi oddaje.

Komentarzy:
3

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
14

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z