Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Orlen Stay&Play: Kubica, Włodarczyk czy Fajdek w rozgrywkach Assetto Corsa oraz Rocket League [WIDEO]

Witold czwartek, 21 maja 2020, 15:14 News

W charytatywnej imprezie bierze udział ponad 40 sportowców i e-sportowców.

Tradycyjny sport powoli wraca do życia, ale do pełni formy jeszcze daleka droga. Dlatego w czasie pandemii wiele znanych nazwisk mogliśmy raczej zobaczyć na cyfrowych stadionach czy kortach – tak rywalizują chociażby piłkarze (także w Polsce – wczoraj ruszył ruszyła faza pucharowa Ekstraklasa Cup) lub tenisiści (a że w Mario Tennis Aces? To już zupełnie inna sprawa).

Na podobnych ruch skusił się również Orlen, który w maju ruszył z Orlen Stay&Play. Jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie:

To projekt, w którym sportowe emocje przenoszą się do świata e-sportu. Przez cały maj dla sportowców wspieranych przez PKN Orlen oraz ich kibiców zostaną przeprowadzone pełne emocji rozgrywki w wirtualnej rzeczywistości. Ponad 40 członków Orlen Team oraz Grupy Sportowej Orlen weźmie udział w e-sportowej rywalizacji wraz ze swoimi fanami oraz profesjonalnymi graczami.

Rozgrywki toczą się w dwóch produkcjach: Assetto Corsa oraz Rocket League. Zwycięzcy wielkich finałów zaplanowanych na 24 maja (Assetto Corsa) i 29 maja (Rocket League) wskażą instytucje, które otrzymają stosowny grant finansowy. W tym pierwszym tytule fani rywalizować będą z m.in. Robertem Kubicą, Pawłem Fajdkiem, Sofią Ennaoui czy Mikołajem Marczykiem. Na boiskach naszej ulubionej piłki samochodowej zobaczymy zaś chociażby ponownie Roberta Kubicę, Anitę Włodarczyk, Bartosza Kwolka, Andrzeja Wronę, Łukasza Krawczuka czy Bartosza Zmarzlika. Połączą oni siły zarówno z profesjonalnymi, jak i amatorskimi graczami. Więcej informacji na temat Stay&Play znajdziecie W TYM MIEJSCU.

Transmisje z treningów, kwalifikacji oraz finałów obejrzeć można na Twitchu Orlen Team. Chętni do wzięcia udziału w turnieju Rocket League mogą zapisać się TUTAJ.

Wczorajsza transmisja z Anitą Włodarczyk, Mateuszem Rudykiem i Patrykiem Krzywdą:

Twitch Orlen Team: 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 21 maja 2020, 17:47   Muidus
lubię mieć dziewczynę.....co ?

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Rocket League: Twórcy obniżają ceny na przedmioty kosmetyczne po skargach graczy i zwracają pieniądze

News
czwartek, 12 grudnia 2019

rocket-league-tworcy-obnizaja-ceny-na-przedmioty-kosmetyczne-po-skargach-graczy-i-zwracaja-pieniadze Porzucenie loot boksów mało komu wyszło chyba na dobre.

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcówce 2000 roku robi się... dziwnie.

Komentarzy:
15

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z