Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

League of Legends: Seria fabularnych filmów przybliżających nam bohaterów uniwersum [WIDEO]

Witold piątek, 17 kwietnia 2020, 18:55 News

Zaskakują jakością i udowadniają, że większy nacisk na fabułę może wyjść Riotowi na dobre.

Chociaż uwaga fanów studia skupiona jest w tej chwili na Valorancie, Riot nie zapomina o swoim sztandarowym uniwersum. Legends of Runeterra wyjdzie na rynek już niedługo, więc firma chce nas do tego należycie przygotować.

Twórcy zaczynają więc kłaść większy nacisk na fabułę – coś, co do tej pory raczej miłośnikom League of Legends do szczęścia potrzebne nie było. Chcąc jednak rozbudować ten świat, developerzy sięgają po sprawdzone przez inne studia rozwiązania: fabularne wideo. Od tygodnia publikowane są więc kolejne filmy, na których mogliśmy zobaczyć bohaterów gier Riotu: Garena, Fiorę, Brauma czy Thresha. Ostatnio przyszła kolej na przedstawicieli Noxusa: Dariusa i kapitana Farrona. „After Victory” rzuca zresztą nowe światło na tę frakcję, na ogół postrzeganą chyba jako stereotypowo złą.

Wcześniejsze filmy:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 18 kwietnia 2020, 18:53   MasterKondi
@gimemoa Może teraz i tak jest, ale jakbyś grał dużo wcześniej, i czytał fabularne opisy bohaterów to byś wiedział, że tak nie było. Riot co chwila zmienia te opisy, bo pojawienie się nowego bohatera lub rework wszystko niszczy. Tak więc sporo bohaterów ma obecnie zupełnie inną historię niż kiedy wychodzili. Oni nie budują historii świata, tylko co chwila ją niszczą, żeby zbudować na nowo w innym kształcie pasującym do nagłego olśnienia twórców.
sobota, 18 kwietnia 2020, 0:19   gimemoa
@michnaj Ty sobie żartujesz, prawda? Riot w końcu skupia się na lore i dokonuje w nim potrzebnych od dawna zmian. Słucham obecnie Marvecca, który opowiadał o historii świata i jest ona spójna oraz całkiem interesująca. Obecnie powiedziałbym, że to jeden z najciekawszych światów fantasy jakie istnieją.
sobota, 18 kwietnia 2020, 0:06   ermo3
@michnaj to dlaczego jeszcze nie pracujesz w Riocie? Może wtedy wypuszczaliby faktyczni ładne cinematiki :)
piątek, 17 kwietnia 2020, 21:45   Uplink
No cóż, LoL i spółka są mi kompletnie obojętne, nic a nic nie znam lore - obejrzałem więc nie oczekując niczego i bawiłem się nawet nieźle. Fakt, nie jest to jakaś super jakość animacji, ale jest naprawdę spoko, bardziej mnie kuły jakieś szczegóły designu postaci (ale pewne jak się je zna to bardziej pasują :)).
piątek, 17 kwietnia 2020, 21:13   Wcogram
To teraz będą mieli połączone wszystkie gry w jedno uniwersum z jednym lore?
LOL, Valorant, Tales of Runeterra i ten nie pokazany H&S/RPG? Czy to jest jedynie dla Tales of Runeterra?
piątek, 17 kwietnia 2020, 21:03   michnaj
"Większy nacisk na fabułę" - usunięcie większości lore gry i zastąpienie go typowymi fantasy kliszami podpartymi animacjami to nie jest większy nacisk na fabułę tylko żart.
+ To co stało się z "twarzą" zielonego pana z ostatniej animacji bardziej przypomina moje wczesne projekty w PovRayu i Blenderze niż coś za co animator powinien dostać wypłatę
piątek, 17 kwietnia 2020, 19:17   LordPoland
Serio po ostrym sraniu na Lore przez ponad 7 lat oni chcą teraz coś robić?
piątek, 17 kwietnia 2020, 19:05   NidAaz
zaskakują jakością? przecież rito od lat ma fajne cinematici

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z