Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Insurgency: Sandstorm – Darmowy tydzień z taktycznym sieciowym FPS-em [WIDEO]

Witold piątek, 27 marca 2020, 8:43 News

Przy okazji: w grze pojawiło się kilka nowości.

W obecnej sytuacji od darmowych gier trzeba się opędzać kijem. Jeszcze przez kilka dni możemy przecież spędzać czas przy np. Cities: Skylines lub Ghost Recon Breakpoint po drobnej metamorfozie, nie wspominając już o dostępnym do początku kwietnia Football Manager 2020. Gdybyście jednak mieli ochotę na poważniejsze strzelanie (a CS już wam zbrzydł), powinniście zainteresować się Insurgency: Sandstorm.

Produkcja New World Interactive, chociaż odrobinę niszowa, jest jednym z najlepszych drużynowych taktycznych FPS-ów na rynku. Nie jest przy tym tak bezlitosna jak America’s Army, dlatego odnajdą się w niej nawet ci, którzy nie ukończyli podstawowego przeszkolenia żołnierskiego. Chociaż z pewnością takowe nieco pomaga.

Tak czy owak: Sandstorm jest dostępny za darmo na Steamie do 1 kwietnia. W tym czasie tytuł zakupimy również o połowę taniej (60zł). Dodatkowo w Insurgency pojawiła się nowa mapa, dwie bronie, garść przedmiotów kosmetycznych, a tryb dominacji dostępny jest w kolejnych pięciu miejscówkach. 

Insurgency: Sandstorm znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 28 marca 2020, 11:05   HeklusDwa
Hmm, podejście numer 3? Poprzedniczka mnie wciągnęła bez problemu, ale to ustrojstwo coś mi nie wchodzi.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

SUPER. HOT. DUNGEON. TOP. HYPER. DOT.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z