Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCall of Duty: Warzone i Modern Warfare doczekają się kolejnych nowości

Cursian wtorek, 24 marca 2020, 16:47 News

Będzie czym strzelać i gdzie strzelać.

Modern Warfare było swego czasu ogromnym sukcesem i choć do dziś radzi sobie dobrze, w powszechnej świadomości musiało ustąpić miejsca czarnemu koniowi ostatnich dni, czyli przyciągającemu do siebie istne tłumy Warzone. Activision zamierza oczywiście podtrzymać zainteresowanie obiema grami, więc szykuje kolejne atrakcje.

Dziś na serwerach Modern Warfare dostępna będzie nowa mapa 6v6 o nazwie Khandor Hideout. Dzięki średnim rozmiarom i zróżnicowanej architekturze powinna przypaść do gustu zarówno snajperom jak i fanom walki na bliższy dystans. Do gry trafi też nowa postać, Talon, u boku którego stanie wierny pies.

Warzone rozszerzy z kolei arsenał dostępnych pukawek. Mowa o strzelbie 725, karabinie MK2, pistolecie .50 GS oraz karabinie szturmowym EBR-14. Zabawki będą się różniły jakością i można je znaleźć w różnych zakątkach mapy. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 25 marca 2020, 13:05   sal371
Jakaś godzina o której wejdzie patch? Ktoś coś wie? Bo nie mogę się dopatrzeć.
wtorek, 24 marca 2020, 18:29   Hintox
A nie przypadkiem jutro?

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

SUPER. HOT. DUNGEON. TOP. HYPER. DOT.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z