Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

World of Warcraft: Siedźcie w domu i wbijajcie levele dzięki bonusowi do zdobywanego doświadczenia

Witold poniedziałek, 23 marca 2020, 10:20 News
pc

To może być najlepszy czas na zmianę postaci przed Shadowlands.

W tym niewesołym czasie developerzy i wydawcy zewsząd śpieszą z pomocą siedzącym w domach graczom: świadczą o tym dziesiątki przecen, rozdawane za darmo tytuły czy bonusy podczas samej rozgrywki. Blizzard, mimo wzorcowej postawy względem pracowników, na tym tle wypada, powiedzmy, dość blado: do tej pory jedynym gestem w stronę fanów było udostępnienie w Heroes of the Storm wszystkich bohaterów za darmo. Także w StarCrafcie 2 w trybie kooperacji zagramy wszystkimi dowódcami do 2 kwietnia.

W weekend w World of Warcraft ruszyła jednak akcja, która powinna skłonić nas do spędzania tego czasu przy komputerze – nawet jeżeli samo studio nie sugeruje, że ma ona związek z obecną sytuacją zdrowotną. Aż do 20 kwietnia we „współczesnym” WoW-ie (w Classicu na szczęście obeszło się bez takich cudów) wszystkie postaci otrzymają buff Winds of Wisdom – zwiększa on zdobywane doświadczenie ze wszystkich źródeł o 100%, a jego działanie łączy się również z heirloomami. Jest więc to świetna okazja, aby zacząć przygodę nową postacią – w sam raz, aby powoli przygotowywać się do premiery kolejnego dodatku, Shadowlands.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 23 marca 2020, 13:47   PrideGreed
@taz Dopiero co w styczniu zakończył się dwu miesięczny boost do reputacji, więc boost do doświadczenia zdecydowanie chętniej przygarnę :)
poniedziałek, 23 marca 2020, 13:30   taz159357
Szkoda, że nie do mozolnego i nudnego grindowania reputacji...
poniedziałek, 23 marca 2020, 13:18   damian110992
Raczej nie skorzystam z tego płatnego przywileju.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

I całkiem często ktoś mi oddaje.

Komentarzy:
3

Godny szejka pokój z widokiem na chmury? Właśnie je podziwiam. Otwarta butelka whisky i napełniona nią szklanka? Stoją przede mną. Chwila tylko dla siebie z dala od wścibskich oczu gości? Ochrona zaraz wróci, ale dopiero „zaraz”. Do wymierzenia sprawiedliwości potrzebny jest zatem już tylko jeden składnik: trutka na szczury.

Komentarzy:
18

Bo przecież świąteczne i sylwestrowe obżarstwo to za mało.

Komentarzy:
6

Tanie granie już dawno nie jest tylko wymysłem marketingowców – nowego Xboksa możemy kupić w abonamencie, a najnowsze gry odpalimy nawet na kilkuletniej karcie graficznej. Całe szczęście, że do tego trendu już jakiś czas temu dołączyli producenci gamingowych monitorów.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z