Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Overwatch: Echo prezentuje swoje umiejętności [WIDEO]

Cursian piątek, 20 marca 2020, 16:29 News

Nowa bohaterka jest już dostępna na serwerach testowych.

Niedawno Blizzard podzielił się z nami tłem fabularnym nowej postaci, a teraz wiemy też, co konkretnego będzie sobą reprezentowała na polu bitwy. Jako bohaterka natarcia będzie specjalizowała się w dezorientowaniu i odstrzeliwaniu przeciwników, do czego z pewnością przyda się możliwość latania, upodabniająca ją nieco do Fary. W przeciwieństwie do wspominanej weteranki nie będzie jednak pruła do przeciwników z rakietnicy, ale serią precyzyjnych pocisków, wystrzeliwanych z palców. Jej arsenał uzupełniają przyklejające się do celu bomby oraz podtrzymywany promień energetyczny, a gdyby i tego było mało, na pewien czas może zamienić się w wybranego bohatera i przejąć jego zdolności. Więcej szczegółów na temat Echo znajdziecie w poniższych filmikach. Pierwszy pochodzi z oficjalnego kanału gry, drugi z Your Overwatch.

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 27 marca 2020, 18:08   tupolew519
ale super.
sobota, 21 marca 2020, 12:44   ermo3
@23OO23 *W każdym razie
sobota, 21 marca 2020, 0:18   23OO23
Co jest o tyle zabawne że tank o którum myślę to też Reinhardt. W każdym bądź razie, nie słyszałem o limicie - więc jak masz dobry aim i dobry team który wie co to znaczy przytrzymać JEDNĄ osobę przy życiu przez 8s - to masz przynajmniej 2 (w wypadku farta parząc na Tracer - nawet 3) ulti w przeciągu 8s - jasne, nie zawsze zadziała, ale mówie tu o ludziach z 50+% celnością, którzy mają też komunikację. 650% więcej generacji ulti to... przesada.
sobota, 21 marca 2020, 0:14   23OO23
Nice - najpierw powiedział wyraźnie że nie możesz umrzeć i dopiero pod SAM KONIEC - sprecyzował że to tylko kopia umiera a Ty nie - czyli jak najbardziej logiczny sposób zrobienia kopiowania przeciwnika z 6-krotnie większą generacją ulti przez 8 sekund. Co nie zmienia faktu że jak na razie jeśli chodzi o pro gaming to ta postać wydaje się być 10x lepsza od kogokolwiek innego tak długo jak jest tank żeby ją bronić. Np. zmienić się w Reinharta przeciwnika - Hammer Down - walić przeciwnika i nabić next ulti.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z