Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Borderlands 3: Macki, spluwy i kilkanaście minut rozwałki [WIDEO]

Cursian poniedziałek, 16 marca 2020, 20:11 News
PC

Podobno jest też gdzieś tam miłość, ale kogo to obchodzi w obliczu zadymy!

Trzecia część Borderlands zameldowała się niedawno na Steamie, ale to nie wszystko, co Gearbox ma nam do zaoferowania w tym miesiącu. 26 marca do sprzedaży trafi drugie fabularne DLC o jakże uroczej nazwie Guns, Love, and Tentacles: The Marriage of Wainwright and Hammerlock. Dwóch tytułowych jegomościów postanowiło sformalizować swój związek, ale że mieli kaprys zrobić to na zamieszkałej przez wszelkiej maści szkaradzieństwa planecie Xylourgos, nie obejdzie się twojej pomocy. Giwery okażą się tym bardziej przydatne, że na wesele wprosili się zmutowani okultyści, inspirowani prozą Lovecrafta. Zerknijcie na oficjalny filmik z fragmentami rozgrywki:

Rozszerzenie wejdzie w skład wycenionej na 200 zł przepustki sezonowej, ale najpewniej będzie je można również kupić oddzielnie. Poprzedni dodatek, Moxxi's Heist of the Handsome Jackpot, kosztuje trochę ponad 60 zł.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 17 marca 2020, 23:13   CYBERTRIBAL
A ja jednak nadal trochę ubolewam, że do B3 wkradły się wątki homo(mimo, iż nie były aż tak mocno eksponowane. Zobaczymy, jak to będzie w tym dodatku)
wtorek, 17 marca 2020, 5:00   zadymek
@CzlowiekKukurydza Z obcymi częściami wszystko jest możliwe.
poniedziałek, 16 marca 2020, 21:34   CzlowiekKukurydza
6:00 Jakobs ma obrażenia od żywiołów?

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z