Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURSWygraj jeden z trzech zestawów: steelbook+artbook z Metro Exodus i gadżety [ZAKOŃCZONY]

Ninho poniedziałek, 9 marca 2020, 11:56 Konkurs

Z okazji weekendu z Uniwersum Metro, przygotowaliśmy dla was konkurs z nagrodami. 

Zasady są bardzo proste – napiszcie, gdzie powinna rozgrywać się następna gra w uniwersum Metro. Puśćcie wodze fantazji i uzasadnijcie swoją odpowiedź. Żeby było trudniej, całe zgłoszenie musi się zmieścić w jednym komentarzu pod tym newsem.

Prosimy o powstrzymanie się od spoilerów odnoszących się do Metro Exodus.

Na propozycje czekamy do poniedziałku (2 marca do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będą potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Ludzie używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.


Tyle na temat zasad, czas zobaczyć nagrody. Przygotowaliśmy trzy identyczne zestawy gadżetów z Metro Exodus, w których skład wchodzą:

  • steelbook z edycji kolekcjonerskiej Metro Exodus (nie zawiera płyty, ani kodu na grę)
  • 33-stronicowy artbook "The World of Metro"
  • replika nieśmiertelników noszonych przez Artema w grze Metro Exodus
  • nakładki na analogi pada do Xboksa One
  • dwie oficjalne naszywki z gry Metro Exodus

 

(Kliknij, aby powiększyć)


LAUREACI

PaulPGR

Kolejna część Metro mogłaby odbywać się w... podziemiach kredowych w Chełmie - w olbrzymich podziemnych korytarzach z kredy, która mogłaby przybrać pod wpływem radioaktywności na powierzchni jakieś specjalne zdolności. Rozległe siatki jaskiń w tych podziemiach mogłyby być miejscem pełnym przygód.


Kupczoczek

Wg mnie najlepszym miejscem byłaby stacja Svalbard (przetrzymywane są tam próbki większości roślin itd. na świecie). Pewnego dnia roku 2033 grupka naukowców rezydujących w owej placówce zauważa, że śnieg dookoła przybiera rdzawą barwę, w związku z czym zamykają się w bazie, nieświadomi tego, że radioaktywne opady docierają do wnętrza budynku i zaczynają mutować rośliny ze wszystkich zakątków Ziemi, tworząc świadomą bio-masę, której intencje do grupki naukowców są nieznane.


konrad1425

Według mnie, ciekawie wyglądałby wariant:
Połączenie kilku miejsc, mianowicie placówki Roskosmos, Bajkonur, oraz kosmodrom Wostocznyj. Dlaczego tam? Ponieważ nad nami lata stacja kosmiczna ISS, której załoga pozostawała odcięta od końca świata, a na niej znajduje się Generał Federacji Rosyjskiej, który jako jedyny może zapobiec kolejnej zagładzie atomowej, ponieważ posiada kody dezaktywujące broń atomową, w której posiadanie weszli Faszyści i gotowi są jej użyć, byleby całe metro zjednoczyć pod swastyką.

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres tomasz.lubczynski@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - Uniwersum Metro" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.
 

WIĘCEJ ZDJĘĆ ZESTAWU NAGRÓD NA NASTĘPNEJ STRONIE >>>

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs, FPS, 4A Games, CD Projekt, THQ, Cenega Poland, Deep Silver, Techland,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 2 marca 2020, 22:32   JohnysSoul
Moim zdaniem idealnym miejscem byłby St. Petersburg - miejsce akcji pierwszej udanej powieści z Uniwersum Metro 2033 dziejącej się poza Moskwą. Co więcej dynamika historii opisanej w "Piterze" oraz (przede wszystkim) świetnie napisane postacie sprawiłyby, że nawet jej bezpośrednia gradaptacja nie kryłaby się cieniu starszych sióstr.
poniedziałek, 2 marca 2020, 22:00   Bozak
Kolejna część Metra mogłaby rozgrywać się w podziemiach londyńskiego Tower Bridge, pod Tamizą. Tam siedzibę mogliby mieć ludzie ocaleli po wybuchu broni nuklearnej. Na sporej odległości Tamizy tętniłoby normalne życie jak do tej pory na powierzchni. Podziemne tunele łączyłyby ze sobą najważniejsze budynki sprzed wojny lecz niektóre z nich takie jak prowadzące do pałacu Buckingham musiały zostać zablokowane ponieważ spadły tam bomby chemiczne przez co obecnie zamieszkują tam zmutowane formy życia.
poniedziałek, 2 marca 2020, 21:40   kubex23
Zebrana z różnych zakątków Europy ocalała społeczność chcąc nawiązać kontakt z Ameryką wysyła ekspedycje.Baza straciła kontakt ze statkiem.Po roku otrzymali sygnał SOS i zdecydowali się wysłać ekipę ratunkową.Gdy załoga ekipy odnalazła ocalałych zauważyła ubytki w składzie załogi i jej dziwne zachowanie.Nabierając podejrzeń wpadają na dowody spisku kapitana i części załogi.Zagłębiając się odkrywają coraz mroczniejsze tajemnice i łączą kolejne elementy makabrycznej historii
Całość odbywasię na statku i USA
poniedziałek, 2 marca 2020, 19:52   brucelee1940
Dubaj, hotel Atlantis na Wyspie Palmie - możliwości wspaniałych akcji - bez liku, a wszystko z typowym dla tego miejsca rozmachem, przepychem i elegancją. :)
poniedziałek, 2 marca 2020, 15:09   Damur
Kolejna część powinna odbyć się w Warszawie. Miło byłoby oglądać znajome lokacje.
poniedziałek, 2 marca 2020, 14:36   Prexis
Moim zdaniem kolejna część powinna odbyć się w kilku krajach jako podróż z Rosji na zachód do krajów bardziej rozwiniętych pozwiedzalibyśmy metro w Berlinie Paryżu a miłym dodatkiem byłoby metro w Warszawie. Mieszkaliby tam inni ludzie i oczywiście potwory i dużo otwartej przestrzeni
poniedziałek, 2 marca 2020, 11:06   Leliard
Moim zdaniem kolejna edycja powinna odbyć się u nas... Nie mówię o konkretnym miejscu ale o możliwości przemieszczania się i zwiedzenia wielu z podziemnych bunkrów stworzonych na rozkazy Hitlera... Mowa między innymi o podziemiach złotego stoku czy wału Pomorskiego. Myślę że byłby to miły akcent po sąsiedzku a jednocześnie coś co będzie na naszym terenie. :D
poniedziałek, 2 marca 2020, 10:03   Arfi
Wybór lokalizacji nie jest prosty, lecz uważam, iż kolejna część Metra powinna mieć miejsce w podziemiach i katakumbach Starego Obozu, które byłyby połączone z Obozem na Bagnie. Byłoby to idealne miejsce biorąc pod uwagę różnorodność flory i fałny. Na każdym kroku czekałyby posapokaliptyczne zmutowane podziemne Zębacze, Topielce, Ścierwojady, czy Cieniostwory. Pozostali ludzie mają już swoją nową walutę, bryłki rudy, którą można by zamieniać na kulki. Zaś ostateczny wróg, Wrzód, stanowiłby nie lada wyzwanie
poniedziałek, 2 marca 2020, 10:01   BRat
Czarnobyl oczywiście. Obiekt mało strategiczny, nie zbombardowany bezpośrednio, ucierpiał z powodu opadu po bombardowaniu Kijowa. Ocalali pracownicy elektrowni ratują innych wiedzą o promieniowaniu. Stalkerzy, którzy do tej pory mierzyli się z policją i wojskiem podczas nielegalnej eksploracji Zony wykorzystują swoją wiedzę w celu zapewnienia wody i pożywienia. Ochrona Strefy to zbrojne ramię ocalałych. Wszystko wydaje się iść ku dobremu, aż pewnego dnia (dalej niech pisarz wymyśli ;) )
poniedziałek, 2 marca 2020, 9:17   m8z8
Tokio (dla współczesnych ponownie zwane Edo). Jedno z najbardziej rozwiniętych i największych miast ówczesnej Japonii. Stolica kiczu i kolebka tandety, rozrastając się, niczym mrowisko, swoim zasięgiem dociera do jądra planety. Licząca niemalże 30 mln społeczność starzeje się w zatrważającym tempie. Wszechobecne przeludnienie i głód zmuszają partię rządzącą do radykalnych działań-uśmiercenia Zbędnych. W obliczu eksterminacji przeoczono jednak, że na samym dnie obudzono coś potężniejszego, niż przeludnienie.

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ninho" Lubczyński
Wcześniej redaktor prowadzący cdaction.pl, teraz social media.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W odcinku z tego tygodnia odnajdą się przede wszystkim entuzjaści grania we dwoje. A także ci, którzy mają ochotę rzucić wszystko i uciec do lasu.

Komentarzy:
2

To samo co każdego dnia, Pinky. Pijemy wino i mścimy się na ludzkości.

Komentarzy:
7

Czy zdecydujesz się poznać odpowiedzi na wszystkie pytania, jeśli nie będziesz mógł się nimi z nikim podzielić?

Komentarzy:
5

Obchodzę na Twitchu miesiąc urodzinowy i prawie w nic nie gram, a potem przychodzi weekend i panikuję, bo nie mam nic do „Sprawdzam”!

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z