Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

SUPERHOT i Cooking Simulator łączą siły... że co? [WIDEO]

Witold środa, 26 lutego 2020, 11:25 News
PC

Gotowanie na wolnym ogniu jeszcze nigdy nie było tak dosłowne.

Dzieło polskiego Superhot Team skończyło wczoraj 4 lata (tak, wiem, szok), ale od czasu premiery postarzało się nieznacznie. Pomysł na rozgrywkę – czas płynie tylko wtedy, kiedy rusza się gracz – wciąż sprawdza się znakomicie, a już zwłaszcza w wersji VR-owej (ta zresztą jest szczególnie popularna).

Urodziny twórcy postanowili uczcić w najbardziej oczywisty sposób – poprzez kolaborację z autorami Cooking Simulator. Obie produkcje możemy zakupić teraz w jednym pakiecie (do znalezienia TUTAJ), jednak ciekawszy jest nowy tryb dodany do tego drugiego tytułu. W nim to, podobnie jak w Superhot, upływ czasu zależny jest od ruchu gracza – dodatkowo w kuchni szaleć zaczynają znani „CZERWONI GOŚCIE” rzucający w nas różnymi składnikami czy utensyliami kuchennymi.

Superhot w Cooking Simulator możecie zobaczyć poniżej:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To edycja izolacyjno-urodzinowa – wszak pierwszy numer CDA pojawił się w kioskach w kwietniu 1996 roku. Z tej okazji redaktorzy wspominają swoje pierwsze spotkanie z CD-Action i czekaja na wasze historie.

Komentarzy:
5

Z racji, że chcemy, byście wiedzieli, co u nas słychać (czasem nawet o to zapytacie w prywatnej wiadomości) i zwyczajnie lubimy sobie pogadać, postanowiliśmy codziennie publikować redakcyjnego gamewalkera. Będziemy opowiadać, dyskutować i co tylko nam jeszcze przyjdzie do głowy. 

Komentarzy:
13

Soundbary kojarzone są na ogół z kinem domowym – nie znaczy to jednak, że omijają świat gamingu. Crative Stage jest takim urządzeniem przeznaczonym właśnie dla graczy. Do tego stosunkowo tanim i z założenia będącym alternatywą dla standardowych głośników podpinanych do komputera. I muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawy zamiennik.

Komentarzy:
6

W menu posypki o smaku cenzury, majsterkowania i dziury w ziemi.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z