Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[Na marginesie] Zabawka malutki Yoda, Cyrodiil cieszy uroda

Witold piątek, 21 lutego 2020, 18:00 News

Baby Yoda jako ruchoma zabawka, postępy w pracach nad Cyrodiil (z Obliviona) w Skyrimie, Kerbal Space Program 2 w nowym studiu, Black Desert Online z cross-playem oraz Apex Legends z mapą z pierwszego sezonu.

Take-Two zmieniło studio zajmujące się Kerbal Space Program 2. Wbrew pozorom nie jest to jednak jakaś ogromna rewolucja – grą do tej pory zajmowało się Star Theory Games, a nowy zespół... w dużej mierze składa się z dotychczasowych pracowników Star Theory i skupiony jest wyłącznie na drugich Kerbalach. Premiera przewidywana jest na rok finansowy 2020 (czyli przed kwietniem 2021).


Beyond Skyrim, ogromny fanowski dodatek rozszerzający Skyrima o, no, to co poza nim, czyli całe Tamriel. Każdy z zespołów modderów zajmuje się inną prowincją – dziś możemy zobaczyć postępy w pracach nad znanym z Obliviona Cyrodiil.


Ukochany przez internautów Baby Yoda z „Mandalorianina” dostanie swoją oficjalną zabawkę – ruchomą kukiełkę od Hasbro.


Konsolowi gracze Black Desert Online doczekają się po roku od premiery cross-playu między PS4 a Xboksem One. Funkcja ta zostanie uruchomiona 4 marca.


Jeżeli tęsknicie za złotymi czasami Apex Legends (tj. świeżo po jego premierze), z chęcią wrócicie na Kings Canyon. Mapa znana z pierwszego sezonu dostępna będzie do 24 lutego.

 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 21 lutego 2020, 19:16   DarZ
60 dolarów za taką zabawkę??? Masakra, ile ceny dodaje wydawałoby się tylko głupia licencja.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Często o najfajniejszych chwilach w naszym życiu dowiadujemy się dopiero od świadków.

Komentarzy:
1

Jak w kilku słowach scharakteryzować najnowszego FPS-a id Software? Otóż Doom Eternal to survival horror. Tyle, że tym razem to gracz jest źródłem grozy, tym straszliwym monstrum niosącym śmierć i zniszczenie, a demony istotami rozpaczliwie walczącymi o życie. I jest to zdecydowanie nierówna walka.

Komentarzy:
17

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z