Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

[Na marginesie] Pattinson w roli Batmana to mogła być dobra zmiana

Witold piątek, 14 lutego 2020, 18:00 News

Pierwsze wideo Roberta Pattinsona jako Batmana, film na podstawie CrossFire, kolejne DLC do Shenmue 3, otwarta beta West of Dead oraz PlayStation zamyka swoje forum.

Producenci „Szybkich i wściekłych” i ostatniego filmu o Sonicu zajmą się ekranizacją hitowego CrossFire – współtworzyć go będzie Tencent. To naprawdę duża sprawa... ale nie w Polsce, gdzie koreański CrossFire właściwie nie istnieje. A przypomnijmy tylko, że to jedna z najlepiej zarabiających gier online na świecie.


Nareszcie możemy zobaczyć Roberta Pattinsona w roli Batmana! Aktor ma tego pecha, że od lat nie może się uwolnić od roli Edwarda Cullena w „Zmierzchu”, ale stara się jak może. Występował u Wernera Herzoga czy Davida Cronenberga, a ostatnio zachwycił w „Lighthouse”. Jak zaś prezentuje się jako Mroczny Rycerze? No, jak na razie skromnie – ale mówimy tylko o malutkim teaserze.


Smutna informacja dla wszystkich korzystających przez lata z PlayStation Forums:

Z dniem 27.02.2020 r. forum PlayStation zostanie zamknięte. Zachęcamy Cię do dalszego kontatu poprzez PlayStation.Blog, Twitter i Instagram.

W przypadku wsparcia technicznego, skorzystaj ze strony playstation.com/help

Cóż, znak czasów.


Kolejne DLC do Shenmue 3 w drodze. Story Quest Pack dostaniemy już 18 lutego. Nie wiem, ilu z was wciągnęło się w kolejny rozdział epopei Yū Suzukiego, ale jeżeli ktoś taki się znajdzie, z pewnością ucieszy się z powrotu Shuqina Zhanga.


West of Dead zapowiedziane podczas największego Inside Xbox w historii już teraz zabierze nas na „mroczny amerykański gotycki Dziki Zachód”. Ruszyły bowiem testy beta (dostępnej TUTAJ i TUTAJ), zarówno na pecetach, jak i Xboksach One. Potrwają do 24 lutego. Na zachętę, odrobina gameplayu:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 17 lutego 2020, 17:13   witold
@JANEKzPAKOWNI Wyjątkowo nie jest to mój błąd, a dosłowny cytat.
piątek, 14 lutego 2020, 20:30   JANEKzPAKOWNI
kontatu - wut?

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Często o najfajniejszych chwilach w naszym życiu dowiadujemy się dopiero od świadków.

Komentarzy:
1

Jak w kilku słowach scharakteryzować najnowszego FPS-a id Software? Otóż Doom Eternal to survival horror. Tyle, że tym razem to gracz jest źródłem grozy, tym straszliwym monstrum niosącym śmierć i zniszczenie, a demony istotami rozpaczliwie walczącymi o życie. I jest to zdecydowanie nierówna walka.

Komentarzy:
17

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z