Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITStranger Things 4: O, tym razem jesteśmy w Rosji. Zaraz, CO?! [WIDEO]

Witold piątek, 14 lutego 2020, 15:24 News

Pierwszy zwiastun nowego sezonu może zaskoczyć.

O jakości kolejnych sezonów serialu braci Dufferów można dyskutować długo, ale niewątpliwie z roku na rok produkcja gromadzi przy sobie coraz więcej widzów. „Stranger Things 3” rok temu pobiło wszelkie rekordy, a fani nie wydają się zmęczeni wydarzeniami w Hawkins w stanie Indiana. Co innego twórcy, którzy zapowiedzieli już, że przy okazji „czwórki” zobaczymy nieco więcej świata.

Cóż, nie kłamali – pierwszy zwiastun nie bez powodu został zatytułowany „Pozdrowienia z Rosji”.

No dobra, nie będę ukrywał, że nie jestem zaskoczony tym, co zobaczyłem powyżej (ale mam nadzieję, iż chociaż ktokolwiek jest). Jedną z mocnych stron serialu zawsze była postać Hoppera i trudno wyobrazić sobie, kim mieliby go twórcy zastąpić... więc nawet nie próbowali.

Więc tak, spotkamy go na Kamczatce, gdzie, jak możemy przeczytać w opisie, „czeka na niego niebezpieczeństwo ze strony ludzi... i nie tylko”. W tym samym czasie w Stanach również nie będzie nudno – nowym zagrożeniem będzie „coś długo dotąd skrywanego, coś, z czym wszystko jest związane”. Dufferowie utrzymują też, że czwarty sezon ma być najstraszniejszym ze wszystkich.

„Stranger Things 4” zobaczymy jeszcze w tym roku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 15 lutego 2020, 14:28   p4huc
Do pełni szczęścia brakuje mi tylko zapowiedzi kolejnego sezonu Dark.
sobota, 15 lutego 2020, 13:40   Jacek112
@h0uek Ale o spoilerze to pisz na początku, bo ja, jak chyba większość, czytam komentarze od najstarszego :P.
sobota, 15 lutego 2020, 10:43   p4huc
@Avler h0uek szczerze to zdążyłem już całkowicie o tym zapomnieć.
sobota, 15 lutego 2020, 0:17   dante14
@p4huc Bracia Duffer w wywiadzie powiedzieli, że mają rozpisany materiał na co najmniej 5 sezonów (pewnie więcej, nie pamiętam ile dokładnie), więc średnio mówić, że muszą wysilać się na pomysły z sezonu na sezon, tym bardziej, że ostatni sezon nie uśmiercił go, a miał jedynie sprawić, że ludzie będą się zastanawiać czy zginął czy nie.
sobota, 15 lutego 2020, 0:11   h0uek
UWAGA! SPOILER!
piątek, 14 lutego 2020, 23:39   h0uek
@p4huc To końcówki 3 sezonu nie widziałeś? Poza tym, jakie odradzanie? Jego wciągnęło po prostu do równoległego wymiaru. Stamtąd udało mu się pewnie dostać do innego przejścia. Mnie ciekawi, jak to zrobił i kto mu pomógł. Reszta będzie miłym dodatkiem sezonu. Choć podejrzewam, że Netflix zatai to pod fałszywym pretekstem, a da nam papkę o tym, jak przetrwać Syberię i rosyjskie łagry, skoro hamerykański obywatel jest tego w stanie dokonać. I to z palcem w d...
piątek, 14 lutego 2020, 21:08   Avaler
@p4huc Ostatnia scena trzeciego sezonu już potwierdzała, że przeżył.
piątek, 14 lutego 2020, 20:40   XenZeu
Pierwszy sezon był niesamowity i na nim powinno się zakończyć, im dalej tym gorzej :/
piątek, 14 lutego 2020, 20:00   Goku07
Wait, WHAT?! Was that a motherflipping Jerma refference?
piątek, 14 lutego 2020, 19:26   p4huc
Brak pomysłu na kolejny sezon? Cyk odradzamy bohatera...

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
23

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z